Dopis J. Bürgermeisterové generální ředitelce WHO M. Chanové

6. září 2009 v 12:04
Rakouská novinářka J. Bürgermeisterová napsala 25. 4. 2009 otevřený dopis generální ředitelce Světové zdravotnické organizae (WHO) M. Chanové, v němž mimo jiné píše:

Vážená paní doktorko Margaret Chanová,
zasílám tento email, abych Vás informovala o svém záměru podat v pondělí 27. 4. soudní žalobu proti Vám i ostatním zaměstnancům WHO a spojených organizací kvůli vašemu podílu na tom, že byla světová populace vystavena riziku pandemického viru, který by mohl zabít miliardy lidí, a to dle zákona o boji proti zločinu organizovanému mezinárodními gangsterskými skupinami a rovněž dle konvence Spojených národů o prevenci a trestání genocidy.
(...)
Když WHO totiž vyšle takovéto "prohlášení" presidentu Obamovi, budou po celé zemi rozmístěny jednotky FEMA a DHS (bezpečnostní síly), tzv. "Protipandemické oddíly". Guvernérům všech států USA bude sděleno, že budou do praxe zavedena opatření zákona Model State Emergency Health Powers Act (MSEHPA). To znamená, že všichni Američané musí souhlasit s plošnou vakcinací, jinak budou obviněni z hrdelního zločinu. Nebylo by lepší, doktorko Chanová, abyste prostě požádala lidi, kteří to odmítnou, aby nosili chirurgickou roušku, pokud je zde opravdu reálné nebezpečí pandemie? Proč činit nátlak na vakcinaci pod hrozbou zastřelení? Zákon praví, že každý, kdo odmítne očkování anebo se staví proti nucenému přemístění do připravených "karanténních zařízení", může být vystaven "legální" střelbě a může být zabit.
(...)
Zprávy médií naznačují, že nový kmen prasečí chřipky je uměle vytvořená kombinace, která obsahuje geny ptačí, lidské a prasečí chřipky z několika různých kontinentů. Existují tedy důvody, které nás mohou vést k domněnce, že pochází z nějaké laboratoře, a to spíše z laboratoře na výrobu biologických zbraní. Nebylo by pro WHO lepší, aby poskytla odbornou pomoc při vyšetřování laboratoře, která vyrobila a vypustila tento syntetický virus, a poté ji pohnala před soud? Neměla by raději lidem doporučit nosit roušky, než vyhlašovat plošný očkovací plán? Podle níže uvedené zprávy Fox News je vaše hodnocení nebezpečí této prasečí chřipky mnohem více pesimistické než hodnocení CDC (Americké centrum pro kontrolu nemocí), jež doporučuje pouze obvyklá opatření. Jak to vysvětlíte?
(...)
Je jasné, že v této kauze Baxter lze vidět dobře rozeznatelnou vazbu mezi WHO a únikem pandemické vakciny s virem ptačí chřipky v Evropě. Podle zpráv provádí WHO vyšetřování, jež má zjistit jakou roli měly společnosti Baxter a Avir při výrobě a distribuci této látky, ale doposud nebyly veřejnosti sděleny žádné výsledky tohoto vyšetřování, ani vydána doporučení ke zpřísnění bezpečnostních pravidel pro laboratoře, které pracují s vysoce patogennímy viry ptačí chřipky. Proč?
(...)

Celý text viz http://www.paprsky.de/ - sekce Aktuality, na stránce dole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama