Dopis prezidentu ČR

1. září 2009 v 19:11 | Radomil Hradil
Praha, 30. srpna 2009

Vážený pane prezidente,

obracím se na Vás s touto naléhavou prosbou.
Česká média přinášejí znepokojivé zprávy o hrozbě epidemie tzv. prasečí chřipky. Hovoří se o možnosti 2 milionů nakažených občanů ČR ještě tento podzim, hlavní hygienik dr. M. Vít dále uvádí, že se mohou zhroutit některé funkce společnosti. Zároveň se však dozvídáme, že na onemocnění tímto virem u nás dosud nikdo nezemřel a že všechna onemocnění měla lehký průběh; hospitalizovaní lidé pouze čekají na výsledek vyšetření. V těchto zprávách je velký rozpor, zvláště uvědomíme-li si, jaké částky vydává náš stát za vakcíny proti této nemoci.
Domnívám se, že hrozba této "pandemie" není reálná, a pokud budou jednotlivé vlády nařizovat povinné očkování, nebude hlavním cílem ochrana zdraví obyvatelstva, nýbrž zajištění zisků firem Glaxo, Baxter, Novartis a Sanofi Pasteur, které vyrábějí vakcíny a prodávají je vládám jednotlivých států, a které zřejmě neregulérně prosazují své zištné zájmy ve WHO. Zisky z prodeje vakcín budou jistě mnohamiliardové. Uvážíme-li, že zdravotní nezávadnost těchto vakcín je velmi sporná, nebyla zřejmě řádně ověřena a existuje podezření, že tyto vakcíny mají velmi závažné negativní vedlejší účinky na lidské zdraví, pak se hromadné očkování jeví přímo jako hazard. Zavést povinné očkování obyvatelstva bych v takové situaci považoval přímo za zločin proti lidskosti, nehledě na to, že by šlo o hrubé pošlapaní občanských práv a svobod a ohrožení demokracie.
Pane prezidente, obracím se na Vás proto s naléhavou prosbou, abyste využil všech svých pravomocí ústavního činitele České republiky k tomu, aby v našem státu bylo zabráněno povinnému očkování vakcínou proti tzv. prasečí chřipce. Zdraví našich občanů a základní principy demokracie by neměly být dány v sázku jen proto, aby několik farmaceutických firem prosadilo své finanční zájmy.

S pozdravem

Ing. Radomil Hradil
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama