Meditace na ochranu

12. září 2009 v 22:12 | Radomil Hradil
Milí čtenáři blogu, rád bych se zde jako tip pro vás i jako odpověď na vaše dotazy, jak se proti očkovací zvůli chránit, s vámi podělil o podněty dvou svých známých.

Z dopisu jedné čtenářky blogu:
Co se tyče chřipky - napadla mi meditace, kdy jsem myslela na to, že podle kosmickeho zákona o absolutní svobodě si nepřeji, aby to na mě někdo porušoval a nutil mě proti mé vuli do očkování, když jsem proti. Že si přeji, aby ohledně očkovaní se každý rozhodl dle svého uvážení.A také že o mě muže rozhodovat jen ten, kdo mě stvořil, a nikdo jiný na to nemá právo. Věřim, že, jak se řiká, myšlenka je duležitá, a proto raději preventivně vysilam do infor. pole, o co mi jde. S pozdravem HR

A z dopisu jiné čtenářky:
Je to ted čím dál náročnější a klid a láska je asi to jediné, co na ty strachy a zmatky platí. Lze žádat stvořitela a všechny vysoké bytosti světla a lásky, ať s tím tématem pomohou, ať se ukáže pravda, ať lidi prozřou; a když se na tuto myšlenku sousteřdí dotataečný počet čistých lidí, upřímně, s čistým záměrem, ... ono se to projeví, však víš. Nevím, jak je to s chřipkou teď, ale mám pocit, že dali zatím pokoj. Kde je láska, síla temna ustupuje. Je to teď na nás, čelit vlastním strachům, kdykoli se objeví, rozpoznat je a nepřijmout.
Tak se drž, a jestli chceš, požádej si ještě o vyšší ochranu, třeba i draka. KK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama