iDnes: Obama kvůli prasečí chřipce vyhlásil v USA stav nouze

24. října 2009 v 22:11 | Radomil Hradil
Světové agentury dnes informují o tom, že prezident USA Barack Obama vyhlásil v USA stav nouze kvůli prasečí chřipce. Server iDnes například píše:
Americký prezident Barack Obama vyhlásil kvůli prasečí chřipce v USA stav národní nouze. Díky tomu budou moci zdravotníci a úřady postupovat jako při mimořádných situacích, třeba přírodních katastrofách.
V praxi to znamená, že úřady budou moci v zájmu boje proti zákeřnému onemocnění obcházet některé zákonem dané procedury. (...)
"Musíme být připraveni přijmout bezprecedentní kroky, abychom čelili rozvíjející se pandemii. Onemocnění se dál šíří a hrozí, že zdravotníci budou přetížení," napsal Barack Obama ve svém prohlášení. (...)
Povšimněme si prosím, že onemocnění je "zákeřné", že úřady mohou "postupovat jako při mimořádných situacích" a mohou "obcházet zákonné procedury" a Američané musí být připraveni přijmout "bezprecedentní kroky". Co to znamená v praxi? Doufejme, že nás o tom servery jako iDnes budou podrobně informovat a nechají si od cesty žvásty o tom, že tato nemoc je "zákeřná". Můžeme předpokládat, že se bude jednat o násilnou internaci těch, kdo se odmítnou nechat očkovat vražednou vakcínou, do karanténních (rozuměj koncentračních) táborů, jejich perzekuci, případně likvidaci bez soudního rozhodnutí atd. Celou zprávu najdete na:
Obama konečně tedy začíná přiznávat barvu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama