Očkování proti prasečí chřipce - pátá kolona mezi biologickými zbraněmi?

1. října 2009 v 18:14 | Daniel Solis
Látky přidané do očkovacího séra proti 'prasečí chřipce' jako adjuvancia jsou zdraví škodlivé a mohou být považovány za novou generaci biologických zbraní, zaměřených na imunitní systém cíle. Nyní mají být tyto zbraně použity na vybraný populační segment a šířeny prostřednictvím vakcíny během očkovací kampaně probíhající pod pracně vyrobenou záminkou 'pandemie prasečí chřipky'. Očkování se stane nosičem toxického biologického agens, které nenávratně nabourá integritu a funkcionalitu imunitního systému zasaženého organizmu. Bioteroristou zde tentokrát není nějaký účelový strašák jako 'Al kajda', ale farmaceutický průmyslový komplex v rukou anonymních nadnárodních elit 'nového světového pořádku'. Již se také celkem přesně ví, kdo jsou potencionální oběti připravovaného bioteroristického útoku. Kontrarozvědka nicméně stále ještě nic nevětří! Přitom ale při podrobnějším pohledu na prioritní skupiny, pro které byla vládou za velmi nevýhodných podmínek vakcína proti prasečí chřipce nakoupena, vyvstane každému normálnímu bezpečnostnímu analytikovy okamžitě na mysli čítanková strategie biologických a bakteriologických válek a bioterorizmu. Instinkty každého orgánu pověřeného ochranou bezpečnosti Republiky by měly zvonit na poplach!
(...)
Rekapitulujme:
očkováni budou:
1. armáda, policie, hasiči - tedy ozbrojené složky
2. zdravotníci a sociální pracovníci, tedy zdravotně-sociální infrastruktura
3. energetici, tedy energetická infrastruktura
4. kraje, krajská administrativa, samospráva, nikoli centrální moc (!)
kdo očkován nebude:
Poslanecká sněmovna PČR, Senát PČR, Vláda ČR, zaměstnanci ministerstev a ústředních orgánů státní správy.
Pokud je prováděn útok na určité území, jsou přesně tyto shora uvedené osoby cílem útoku, chce li útočník krátkodobě ochromit odpor obránce a získat tím definitivní výhodu.
Není totiž cílem vojenského útoku na libovolnou populaci tuto vyhladit a zbavit obsazené území výrobních kapacit, nutných pro konsolidaci dobytého teritoria. Právě naopak. Nutné je populaci zachovat v co nejlepším možném stavu a zavázat si ji ke spolupráci s novým režimem, instalovaným dobyvateli. Kdo by jinak platil obolus dobyvatelům, odváděl válečné kompenzace vítězům? Válka je totiž ve své podstatě ten nejextrémnější obchodní záměr, ta nejnemravnější ale zároveň nejlukrativnější investice, jak potvrzují samotné dějiny lidstva.
(...)
A současná prasečí chřipka se z tohoto úhlu pohledu může zdáti jako výtečná záminka k mnohem přesnější aplikaci biologické zbraně v teritoriu potencionálního nepřítele. Vojenská doktrína zaznamenala od dob pokusů o kontrarevoluci na Kubě nesmírného pokroku. Válka je nyní globální - celosvětová a nepřítel je všudypřítomný. Rekruti chemické a bakteriologické války nyní vystupují z výcvikového tábora omezeného území na skutečné bojiště, které je geograficky neomezené. Zahrnuje i vlastní území, protože nepřátelé jsou v této globální válce všichni ti, kteří se nepodřídí diktátu nadnárodních elit, které drží v rukou ten největší trumf: farmaceutický průmysl v jedné a WHO v druhé.
(...)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama