Chystá se v ČR vynucené očkování?

19. listopadu 2009 v 11:03 | Radomil Hradil
Český rozhlas dnes přináší zprávu, z níž vybírám:
O očkování se mají ještě poradit na ministerstvu zdravotnictví zástupci krajů. Hejtman Vysočiny a místopředseda Asociace krajů České republiky Jiří Běhounek řekl Radiožurnálu, že se řada problémů s očkováním ještě nevyřešila.
"Jak se to bude distribuovat, jak budou zváni k praktickým lékařům chronicky nemocní pacienti a podle jakých právních norem bude očkování fungovat - zda bude dobrovolné a bude jej možné odmítnout nebo ne. Mimořádné očkování musí být na základě mimořádného opatření. Stále o tom diskutujeme, protože to stále není vyjasněno," popsal sporné otázky Běhounek.

To znamená, že stále ještě není vůbec jisté, že očkování nebude povinné. Vzhledem k tomu, že ochota obyvatel ČR nechat si Pandemrix píchnout a vystavit se tak riziku vážného poškození zdraví je minimální, dá se očekávat, že vláda, aby lidi k očkování donutila, toto mimořádné opatření zavede. Potom bude odmítnutí vakcíny protizákonné. - Přestože pandemie této chřipky je jen chimérou, poslouží jako záminka k otestování pochybné a podezřelé vakcíny na v tu chvíli bezbranném obyvatelstvu. Necháme si to líbit?
Na tomto místě bych chtěl připomenout slova prezidenta ČR Václava Klause: "Neexistuje nikdo, kdo by mohl dospělého člověka donutit k přijmutí jakéhokoliv léku, včetně vakcíny." - Tato slova se pro nás mohou stát vodítkem k tomu, co máme dělat, až se budou pokoušet donutit nás k vakcinaci.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Majorek Majorek | 19. listopadu 2009 v 12:50 | Reagovat

Je třeba začít schromažďovat zbraně a zásoby potravin a být připraven na nejhorší až přijdou.Pokud vláda něco takového opravdu zavede,bude nutné se vzbouřit a sesadit i násilnou cestou.

2 Radomil Hradil Radomil Hradil | 19. listopadu 2009 v 15:02 | Reagovat

Vážení čtenáři blogu, chci vás jen upozornit, že přispěvatel "Majorek" je provokatér, který v jiném svém komentáři označil mě a další blíže neurčené osoby za "vymatlané konspirátorské psychouše". Rozhodl jsem se jeho příspěvky zatím nemazat, jen vás chci tímto před nimi varovat.

3 Majorek Majorek | 19. listopadu 2009 v 19:56 | Reagovat

K

[2]: Když myslíte,nebudu Vám to brát a klidně mě mažte,jste tu doma. Ale ty fotky těch vojenských posedů by jste měl zveřejnit. Slova jsou slova,ale fotka je fotka a víc lidí tomu uvěří. Většina lidí nemá tak dobře vyvinutou intuici. Majorek

4 Gogomental Gogomental | 20. listopadu 2009 v 13:45 | Reagovat

Hustý,ale popravdě, já budu v tomto případě vystupovat protizákonně. Nenechám si do sebe stříkat něco . . . . doslova "něco".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama