Ohlasy čtenářů blogu

11. listopadu 2009 v 9:36 | Radomil Hradil
Na základě informací zveřejňovaných na tomto blogu se mi ozývají různí lidé. Z jejich mailů či dopisů bych zde rád pár věcí ocitoval:

Zdá se že začíná jít opravdu do tuhého, že se extrémy prohlubují a že spousta z nás pořád ještě hluboce spí a neuvědomuje si, co se na různých úrovních našeho bytí děje a kdo vlastně vůbec jsme ... není tedy divu, že se postupně necháváme vtáhnout do mašinérie mocenských her. (JB)

K blogu bych měl trochu optimistické info od kamaráda, který má vlivné známé- snad se bude jednat jen o biznys se strachem a očkování na dobrovolné bázi bez dalších persekucí neočkovaných (předpokládají asi, že i tak to bude tučné sousto). Ostatní - výjimečné stavy atd. je prý už hysterie... Za velkou vodou by na tom mohlo být trochu hůře... (PS)

Máte nějakou představu, co bychom mohli dělat? Vylepovat plakáty STOP očkování? Modlit se za zdraví a lásku? Demonstrace? Byla jsem svými známými upozorněna, že je lepší myslet pozitivně, bojovat za něco, nikoli proti něčemu. Nemohu se úplně ubránit myšlenkám na nejhorší - násilné očkování všech. Asi není dobré tu myšlenku příliš živit. Ale být úplně nepřipraveni? Máte nápad, co byste dělal? Schoval své dítě? Nebo máte přátele, se kterými byste si navzájem pomohli? Bude se vůbec jak bránit? Třeba se mýlíme... (HD)

Já osobně bych tam neřadil ty "chemtrails". Prasečí chřipka je vážné nebezpečí, "chemtrails" už MŮŽE být spekulace. Zbytečně se snižuje důveryhodnost (netřeba dávat všechny spekulace na hromadu - je to pak celkově už podobné blesku atd.). Též pozor na citace z osud.cz nebo zvedavec.org - nepůsobí to seriózně. (MR)

Nejsem typ. abych organizovala nějaké demonstrace. A tak jediné, ci mi napadlo (stále se tvrdí, že myslí můžeme vše ovlivnit), je vysílat v meditaci do vesmíru své názory a modlidby na tuto situaci. Měli bychom dát jednoznačně najevo, o co nám jde, a tím snad pak můžeme i získat podporu od vesmíru. Navrhuji každý den ve 20.00 hod nebo 21.00, jak to komu vyhovuje, sednout si na 10 minut do meditace a vyjádřit svůj názor. Já například uvažuji o slovech - "žádám, aby na mě přestaly být porušovány vesmírné zákony o absolutní svobodě, a abych tudíž měla svobodnou volbu při rozhodování ohledně očkování." též podávám stížnost, že dostávám zkreslené informace ohledně prasečí chřipky. Prosím o pomoc ohledně této situace pro lidstvo na planetě zemi. (HR)

Právě jsem si pustila vystoupení obou odvážných žen z Rakouska a Polska. Jsou obě plné lidskosti a to dává velkou naději, že stejně jako mě osloví i hodně dalších zaneprázdněných a spících lidí. Díky za to. (PB)

V této chvíli pro mne není až tak důležité nějaké zdání serióznosti, proto odkazuji i na servery jako Zvedavec.org nebo Osud.cz. Důležité jsou informace; vy sami můžete zvážit a rozhodnout, které jsou pro vás relevantní.
Co se týče dalšího postupu, jsem toho názoru, že v tuto chvíli jsou důležité jak modtlitby a meditace, tak praktické činy, přičemž každý ať dělá to, k čemu se cítí být povolán, co mu přijde intuitivně jako nápad, že má udělat. Důležité je, aby odpor obyvatelstva k očkování byl co největší. Není ale samozřejmě hned nutné každému vyprávět o zločinném pozadí celé "pandemie", stačí upozorňovat na zbytečnost a nebezpečnost vakcín. Každému bychom měli nakládat jen tolik pravdy, kolik unese - okolnosti (či osud) se patrně postarají, abychom jí nesli čím dál víc...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama