Situace začíná být vážná

3. listopadu 2009 v 22:33 | Radomil Hradil
Rád bych zde nyní napsal pár vážných slov k prasečí chřipce, protože se domnívám, že i situace začíná být vážná.

- Na základě studia faktické a legislativní situace týkající se elektrosmogu, zejména záření mobilů, které sice likviduje živou tkáň, přesto jsou WHO zaštiťovány naprosto nesmyslně měkké limity, jsem dospěl k závěru, že WHO je zkorumpovaná a že lobby telekomunikačních firem zde prosadila svůj zájem, třebaže to bude mít pro lidstvo a vše živé na planetě zhoubné důsledky.
- Podobně zde své zájmy evidentně prosadila také lobby farmaceutických firem. Akce "prasečí chřipka" byla vyvolána uměle a byla předem důkladně připravena.
- V roce 2005 byla ve WHO vydána směrnice, podle níž jednotlivé země vč. ČR vypracovaly a ratifikovaly národní pandemické plány. Ty předpokládají vyhlášení stavu nouze, pokud WHO vyhlásí pandemii. Za stavu nouze pak budou omezena základní lidská práva včetně práva na nedotknutelnost osoby, tedy na zachování fyzické a psychické integrity.
- V srpnu 2008 si firma Baxter patentovala vakcínu proti prasečí chřipce.
- V březnu 2009 se v Mexiku objevuje prasečí chřipka. Její virus je evidentně produktem lidské laboratoře. Odborníci vylučují, že by mohl vzniknout v přírodě.
- V dubnu 2009 změnila WHO definici pandemie. Nyní je oproti dřívějšku mnohem snazší vyhlásit pandemii.
- V červnu vyhlásila WHO po 40 letech pandemii, přestože prasečí chřipka je méně nebezpečná než běžné sezónní chřipky.
- Vlády investují miliardy do nákupu vakcín a připravují očkování; některé země jako Srbsko chtějí naočkovat všechny obyvatele. To byl zřejmě také původní záměr WHO a farmaceutických firem.
- Vakcíny se však ukazují jako nebezpečné zdraví - přídatné látky oslabí imunitu a injektovaná masivní dávka viru vyvolá silnou imunitní reakci; ohroženo bude nejen zdraví, ale i život očkovaného. Německá armáda například odmítla vakcínu zamýšlenou pro obyvatelstvo a vymohla si očkování vakcínou bez škodlivých přídatných látek a bez živých, aktivních virů.
- USA již vyhlásily stav nouze; další země budou zřejmě brzy následovat, i kdyby žádní nemocní prasečí chřipkou nebyli. V takovém případě bude nutné vyvolat chřipkovou vlnu uměle.
- Ve Švýcarsku již dostali zdejší domobranci dopis, v němž jsou vyzváni, aby mezi 11. a 31. listopadem byli v pohotovosti "kvůli asistenci při pandemii prasečí chřipky". Dá se předpokládat, že tento termín bude mezinárodně koordinovaný a že už není mnoho času.
- Téměř všechna média jsou v rukou několika málo majitelů a jejich jasným cílem je, aby se populace nedozvěděla pravdu, přinejmenším celou. To je součástí skutečného "pandemického plánu". Výjimky jsou vzácné a jsou věcí velké osobní odvahy příslušných redaktorů.
- Média nás také momentálně krmí články typu: Jak se vám žilo před 20 lety a Co jste dělali v listopadu 1989. Jenže listopadová revoluce, to není nějaká dávná minulost. Tento listopad bude opět horký a naše šance je, že opět povstaneme. Před 20 lety šlo o svobodu. Teď půjde o svobodu (či otroctví), o zdraví, o život.
- Proto vás chci vyzvat: nenechávejte se naočkovat, vakcína bude zabíjet. Žádná pandemie není, je jen plán, jak jejím prostřednictvím udělat z lidí otroky. Postavte se na odpor. Individuálně, hromadně. Legrace končí, půjde zřejmě do tuhého. Původci pandemie si všechno dobře spočítali, jen jedna neznámá jim nevychází: lidská statečnost, solidarita, vzájemnost. A taky víra.

Pokud postrádáte u tohoto článku důkazy a odkazy, hledejte na internetu. Umíte-li jazyky, najdete jich víc než dost. Doporučit vám mohu především stránky Jane Bürgermeisterové, statečné ženy bojující za nás za všechny: http://www.theflucase.com/. A rozhovory s ní: http://media.bloguje.cz/818638-jane-burgermeister.php
 

58 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | 5. listopadu 2009 v 20:19 | Reagovat

Děkuji za slova, která jsou důležitá pro lidi okolo nás. S článkem naprosto souhlasím a ztotožňuje se s mým názorem, tj, že prasečí chřipka neexistuje. Je to jen chřipka jako každá jiná a dá se jí předcházet tak, jako každé chřipce - vitamíny, homeopatika. Strávila jsem nějaký čas letos v Kanadě v rodině, kde máme lékaře. On odmítá pro sebe, svoji rodinu a své pacienty jakékoliv očkování proti prasečí chřipce, protože podle jeho názoru jsou vakcíny zdraví nebezpečné. Zastává názor, že prevence formou homeopatik postačí proti jakékoliv chřipce a že vitamínů není nikdy dost. Jsem léčitelka a zabývám se alternativní medicínou a hlavně psychikou člověka. Myšlena je tvořivá, a tak pokud v tomto státě a celosvěstově někdo vyvolá paniku, dokáže tato panika ovlivnit slabé jedince. Dokažme sami sobě, že jsme dostatečně silní a zdraví. Do své mysli si dejme tuto větu: JSEM ZDRAVÝ/ZDRAVÁ.

2 Vlasta Vlasta | E-mail | 5. listopadu 2009 v 21:27 | Reagovat

Jsem téhož názoru, navíc koho znám a nechal se očkovat proti chřipce, zaručeně ji vždy dostal. Zdraví je věc našeho imunitního systému a psychiky a ty jsou věcí našeho rozhodnutí a péče. Od chvíle kdy se tím řídím - nemarodím. Nejprve homeopatika pak vitamíny mne dostaly do stavu zdraví.Myšlenkami a svým rozhodnutím tvoříme naši budoucnos, tak na své myšlenky dávejte dobrý pozor.

3 hatmatilka hatmatilka | 6. listopadu 2009 v 18:16 | Reagovat

Co se zareni mobilnich telefonu je relativne obecne znamy fakt, stejne tak, jako zareni televiznich vysilacu. Z jakehopak jineho duvodu byly pred lety lesy na Sumave seschle v napadne pravidelnych utvarech? Jiz pred deseti lety jsem mel v ruce tzv. "Kubešův rezonátor", timto velmi citlivym pristrojem je mozne zachytit prave toto zareni, prakticky i za betonovou zdi, tento paprsek miva kolem dvaceti centimetru v prumeru a byva o neco male svislejsi, nez paprsek slunecni. Stejne tak i u obycejne zasuvky je mozne timto pristrojem zmerit elektromagneticke pole, ktere se oproti vysilacum, siri od "zdroje" energie jen na velice kratkou vzdalenost. Ovsem, velmi by me zajimala studie, kde by pokusna osoba byla ochotna denne usinat hlavou prakticky primo u zasuvky, rekneme po dobu jednoho mesice. Pokud by netrpela bolestmy hlavy, tuze bych se podivil.

4 Mary Mary | 6. listopadu 2009 v 20:28 | Reagovat

Take zajimava uvaha:
http://miloslavdoubrava.blog.idnes.cz/c/108925/Chripka-sezonni-praseci-a-jina.html

5 nayvka nayvka | E-mail | 9. listopadu 2009 v 7:28 | Reagovat

[3]: Trefné "srovnání". Pras. chřipka (dále PCH) a záření.U PCH laici tuší tuší  loby farmaceutických firem, u záření  můžeme začít odložením  mobilů. Bohužel nejsme individuality , jsme "lidstvo" = stádo. (já nic,to  mádia, vlády,parlament..).
Autor bagatelizuje PCH, naopak poukazuje na  nebezpečí  záření. (podezřelé-neviditelné). Experiment s hlavou  u zásuvky jsem absolvoval 4 roky při  bydlení na intru (zásuvka v ose postele u hlavy) bez jakéhokoliv vlivu. Diskuze je dobrá, ale vede vždy k pravdě?

6 Jassica Jassica | 9. listopadu 2009 v 9:39 | Reagovat

Pokud jde o záření od mobilů, toho bych se v první řadě nebála, jelikož i když mobil odložím, budu stále vystavena zářením z vysílačů, bezdrátového internetu, který je v dnešní době všudypřítomný a jeho vlny jsou prakticky stejné jako v mikrovlnce. Jen trošku slabší. Myslím, že pokud by lidé chtěli bojovat proti škodlivým zářením, bylo by nutné, aby se masivně přestaly používat mobilní telefony, bezdrátový internet, televize, rádio... pak se teprve tyto služby společnostem nevyplatí poskytovat a škodlivého záření nebude tolik. Ale ruku na srdce. Nevěřím, že to ve stávající společnosti bude možné. Snad boj se zbytečným až škodlivým očkováním má větší šance na úspěch.

7 Radomil Hradil Radomil Hradil | 9. listopadu 2009 v 9:53 | Reagovat

Pokud máte pochybnosti o účincích záření mobilů, podívejte se prosím na můj druhý blog elektrosmog.blog.cz, kde je mnoho článků včetně výsledků vědeckých studií prokazujících zhoubný vliv vysokofrekvenčního (mikrovlnného) záření (resp. elektromagnetického pole) používaného pro přenos signálu pro mobily (domácí bezdrátové telefony, wi-fi atd.). Vysokofrekvenční elektromagnetické pole (mobily) je také daleko agresivnější než nízkofrekvenční (zásuvky) a má mnohem větší dosah - stovky metrů až kilometry, na rozdíl od NF EMP, kde jsou to desítky centimetrů. Problematiku jsem také podrobně zpracoval ve své knize Lidstvo na rozcestí, vydané v tomto roce.

8 Milan Kalina Milan Kalina | 9. listopadu 2009 v 17:58 | Reagovat

Souhlasim. Jenze: nejde o to, ze praseci chripka neexistuje - ona existuje. Jde o byznys farmaceutickych firem. A potom - o ovladani lidi. Podobne nakazy jsou umele vyvolavany, mozna ve skrytu zuri biologicka valka, aniz nam to kdokoli rekne. Jde o svobodu, ci stadnost. Muzete si vybrat, cemu date prednost. Stat chce poslusne stado, individua osobni svobodu.

9 Radomil Hradil Radomil Hradil | 9. listopadu 2009 v 19:13 | Reagovat

Měl jsem na mysli, že neexistuje pandemické rozšíření prasečí chřipky. Pandemie je výmyslem WHO a kruhů v pozadí. Chřipka jako taková samozřejmě existuje. Byla uměle vyšlechtěna a vypuštěna do oběhu, patrně ovšem hlavně za tím účelem, aby bylo možno naočkovat celou populaci nějakým jiným svinstvem (aktivní vir ptačí chřipky, rtuť, skvalen atd.)

10 Dom Dom | Web | 10. listopadu 2009 v 8:00 | Reagovat

Ano pracuji u telekomunikaci a mobil je nejhorsi technologicky odpad spolecnosti.Hodnota SAR je udavana na 2Watty.BTS vysilac muze vysilat az 10Watty.Jelikoz elektormagnetické VF zareni klesa se ctvercem vzdalenosti, pro nas nejsou problem BTS vysilace operatoru ale paradoxne mobil jelikoz ho drzime 1-2CM od lebecni kosti a mozkove tkane.Mnoho lidi si neuvedomuje ze pri pouziti alespon nahlavni soupravy bluetooth(100x slabsi)si setrime zdravi.Ucinky Mob. telefonu zadny operator ani vyrobce netestoval z pohledu dlouhodobeho vlivu lidsky organismus.Mobilni telefony jsou tu s nami teprve cca 10let ve vetsim meritku. Pro laika bohate staci 20minutovy hovor a ucho je rozpalene jako v mikrovlnce:(Co se tyka Wifi ktere je take vsudypritomne, toho se nemusime bat,povoleny vyzařovaci vykon je 100mW tj 20x mene nez Mobilni telefon, mmj. nenosime jej u hlavy, takze o to mene skodi.

11 Šaman Slávek Šaman Slávek | E-mail | Web | 10. listopadu 2009 v 15:24 | Reagovat

Milý Radomile a všichni ostatní. Souhlasím s mnoha závěry,.. leč, na této planetě je vše v souhlasu s energiemi které nás obklopují ve všech formách, a na co narážíme je z tohoto světa.Ani jako šaman, nevidím a hlavně necítím víc, nic, co by nás víc ohrožovalo než my sami sebe.Přijměme postulát,... že co připustíme,"stane se nám" JEN PŘIPUSTÍME-LI, že existuje "PRASEČÍ - PTAČÍ" či další jiná chřipka.... máme ji!!!! Moje zkušenost hypnoterapeuta, je že placebo (se kterým nás rádi lékařtí odborníci, a farma..odborníci)straší.Je základní informace používaná v reklamě a.t.d. co nás nutí utrácet prostředky, za něco, co od narození je v nás!.!.!že zdraví ovlivňuje naše přesvědšení a rozhodnutí:" JÁ CHCI,¨BÝT ZDRAVÝ. a tak to je!!!!!!!!!!!!!!  prasečí chřipka:  "pff" mně se netýká.
Ať po mně doktor hodí kamenem,

12 S.aba S.aba | Web | 11. listopadu 2009 v 13:31 | Reagovat

to je teda síla

13 já | 12. listopadu 2009 v 16:37 | Reagovat

Hezký bláboly, na úrovni keců různých sekt. Nejen že je nebezpečná "stádnost" - vy všichni "léčitelé" a šamani taky! Všechno září(lítá), co peří má! A co internet, nebo jste sem všechno, co je tu napsáno dostali silou vůle a ne přes net?

14 tony tony | E-mail | 12. listopadu 2009 v 18:48 | Reagovat

já myslím ze nemoc by mela propuknout a ne ji injekcami potlačovat..a  chripka jak chripka kolik uz jich bylo zvířecich.. a o tech uz se nemluví.

15 Zdenda Zdenda | 13. listopadu 2009 v 21:39 | Reagovat

[2]:
Vážená Vlasto, od koho jste slyšela nesmyls o tom, že kdo se nechal očkovat proti chřipce, tak že ji dostal. Z očkování to zaručeně nelze, tam je vir mrtvý a nemůže se v těle množit a tělo si vytvoří protilátky, které lépe zvládnou příchod chřipky jako takové. Bohužel je mezi námi mnoho tupounů, kteří nejsou schopni rozpoznat chřipku od nachlazení. Očkování funguje a pomáhá. Každopádně souhlasím s tím, že média přehání, to ostatně je pomalu běžná záležitost, sledovanost je pro ně přeci podstatná a většina lidí chce slyšet senzaci. Podívejte se co blbců kupuje bulvár. Člověk má mozek a musí trochu přemýšlet sám.

16 Petra Petra | 14. listopadu 2009 v 12:39 | Reagovat

[15]:Zdendo, souhlasím s Vámi,že očkování pomáhá...Otázkou však zůstává, komu. Znáte nekonečný příběh o očkování? Firmy, které vyrábějí očkovací vakcíny ji nabídnout na trhu. Stát je nakoupí za peníze daňových poplatníků. Aby se lidé nechali naočkovat, je očkování "zdarma"...Ale stát musí prokázat, za co peníze daňových poplatníků vyplatil. Proto je u nás očkování ze zákona povinné. Kdo je naočkovaný, má záznam ve zdravotní dokumentaci. Pokud se u dospělého člověka nebo u dítěte projeví vedlejší účinky po očkování,což znamená, že vážně onemocní, je třeba takové jedince léčit...opět "zadarmo". Víte jak to bývá se zbožím, které se v obchodě nabízí "zadarmo"? Ten, kdo se na takový podvod nechá nachytat, tak to zaplatí...Pokud chcete opravdu kvalitní zboží,pak pečlivě vybíráte,informujete se, požadujete bezpečnost...

17 Mary Mary | 14. listopadu 2009 v 14:53 | Reagovat

[15]:Posilam ( obsirnejsi) odkaz, sama bych to lepe nevysvetlila. Strucne - pokud je aktualne ockovane telo zaneprazdnene vytvarenim vlastnich protilatek, je vlastne po celou tuto dobu ve stavu urciteho oslabeni. Pak snadno onemocni cimkoliv jinym, nebo naplno propukne onemocneni,kt. bylo dosud jen v latentni fazi...
http://semiginovsky.blog.idnes.cz/c/110613/Hlavni-hygienik-CR-opet-balamutil-obcany-prostrednictvim-CT.html

18 EVA EVA | E-mail | 14. listopadu 2009 v 16:17 | Reagovat

myslím si že každý umře na něco co v životě nemá za to co by měl mít nejen ve svém srdci at je chřipka jako chřipka je to jen a jen na nás  jednotkách prominte za čárky a háčky

19 Orchid Orchid | 15. listopadu 2009 v 11:53 | Reagovat

Nezlobte se na mě, ale nemohu si v souvislosti s článkem nevzpomenout na kultovní seriál Acta X... Divím, se, že zde není zmínka o zamýšleném čipování obyvatelstva :-).

20 htc htc | 15. listopadu 2009 v 13:25 | Reagovat

[7]: To bys musel vypnout i Slunce - největší zdroj záření, takže je pěkné o tom diskutovat ale chce to více podkladů - nejen mediální omáčku.
Zajímavé je, že minimálně od roku 1979 se nezměnily předpisy chodci versus dopravní prostředky (mimo tramvají) a přesto po mediálním vymývání mozků začali chodci skákat pod auta jak o život (opravdu o něj jde).
A i kdyby měli stokrát pravdu, tak jen pud sebezáchvy mě nemůže donutit si vynucovat přednost na přechodu před kamiónem - možná budu mít pravdu ale co mi bude platná po smrti!!
Tpž asi jen tolik.

21 htc htc | 15. listopadu 2009 v 13:29 | Reagovat

[3]: U zásuvky spávám víc jak 20 let a opravdu "bolestmy" hlavy netrpím. :-))

22 htc htc | 15. listopadu 2009 v 13:34 | Reagovat

[10]: No nevím jestli děláš tam kde píšeš ale rozhodně po 20ti minutovém telefonátu z mobilu je rozpálenej jen ten mobil a ne samotné ucho-může být jen od něho :-) a taky kdo telefonuje 8 hodin denně je zralej spíš na psychinu než na vyšetření ozářením ale je pravda, že rozhodně vyzařování zdraví neprospívá ale v uvedených výkonech ani závratně neškodí.
Na vojně jsem byl u spojařů a od antén rádioreléových pojítek byly uschlé stromy do vzdálenosti i 100m ale tam šlo pořád na stejném místě o úplně jiné výkony vysílání.

23 Lenka Lenka | Web | 16. listopadu 2009 v 20:42 | Reagovat

Škoda, není to reálné, ale kdyby to teoreticky šlo, moc bych chtěla vidět systemickou konstelaci této diskuze :-DDD.
PS: Tchán mi dal prachy, abych naočkovala děti proti běžné chřipce, doktorka se mnou vyjímečně souhlasila, že je to blbost, tak jsme si, se zády krytými "autoritou", koupili něco užitečnějšího, z toho vyplývá: Mě nevadí, že někteří lidé jsou vyplašení :-DD.

24 Lenka Lenka | Web | 16. listopadu 2009 v 20:43 | Reagovat

PPS: Jdu se dívat na Dr. House. :-DD

25 inéz inéz | 17. listopadu 2009 v 18:17 | Reagovat

Reaguji za zmínku Orchida o zamýšleném čipování obyvatel Země. Spisovatel a někdejší redaktor Svobodnéné Evropy Benjamin Kuraz o tom už před pár lety psal ve svých knížkách a novinových článcích zcela otevřeně. Jde se na to pěkně od lesa, tím je to nenápadné.  Napřed čipy pro psy -  když se zaběhnou, snadno se najdou. Kdo by na takový důvod neslyšel, že? Pak přijdou na řadu holubi, drůbež a jiná zvířata. Lidi se začínají na čipy zvykat. Posléze se nabídne čipování starým lidem, kteří žijí v domovech důchodců - zde je důvod ten, že v příapdě potřeby je automaticky přivolána pomoc. A tak dále a tak dále. No a protože se vždycky najde dost bláznů, chodí po světě lidi, kteří se nechali dobrovolně čipovat a chlubí se s tím veřejně. Nejspíš jim dobře zaplatili ti, kteří mají na podobném druhu mnedializace zájem. Odtud už jen krůček k čipování "ze zákona", kdo se mu postaví, postaví se mimo zákon. Je to půhledné, chce to jenom používat oči k vidění a uši k slyšení, a ne schovávat hlavu do písku nebo se nechat oblbovat médii. Čipované obyvatelstvo bude snadno ovladatelné, že? A poslušné, prostě bezproblémové. A o to jde. Takže v sázce je opravdu svoboda nás všech. Kam se - v rámci fatálních důsledků pro lidstvo - hrabou všechny předchozí totalitní systémy na tento záludný systém globální...        

26 katka katka | 17. listopadu 2009 v 22:37 | Reagovat

moc tomu nerozumím. souhlasím, že prasečí chřipka je mediální bublina a na očkování si mnoho lidí namastí kapsu. Ale spojení záření z mobilu a prasečí chřipky mně uniká. Věřím, že očkování proti chřipce sebou nese nezanedbatelná zdravotní rizika. Ale  autor článku říká, že kdo se nechá naočkovat, stává se otrokem. My jsme otroky této společnosti, jsme na ní totálně závislí - takže z tohoto hlediska je očkování naprosto bezpečné :-))

27 Gusto Gusto | 18. listopadu 2009 v 12:51 | Reagovat

Tuším tu množstvo tupoňov á la koniec sveta, len kvôli pokroku. Vráťte sa teda do jaskýň a žite si na úrovni opičiek. Bohužial ekonomicky je tu veľa hajzlíkov, ktorí chcú mať ešte viac. Hamty-hamty, ať mám víc než tamty.  

28 Romana Romana | E-mail | 18. listopadu 2009 v 21:22 | Reagovat

Ahoj, mobily neřeším. To by se člověk musel zblázdnit. Nesměl by telefonovat, pít, jíst, dýchat. Skoro nad vším je otazník, je to zdravé? Prasečí chřipka mě ale trošku trápí. Nevím co je pravda a co ne. Kdyby šlo jen o mě, tak to vážně vůbec neřeším Já jsem zdravá jako řípa a věřím, že se kdyžtak poperu sevším. Ale mám vážně nemocnou dceru (srdce a plíce). Opravdu nevím čemu mám věřit. Prostě mám jen o ni strach. Očkovat? neočkovat? Ach jo je to složité. S tou normální chřipkou má celá naše rodina skušennost takovou, že od doby co se dáváme očkovat, chřipku nemáme. Máme někdy nějaké slabší  nachlazení, ale chřipka to není. Když má člověk chřipku, je mu tak zle, že není schopen si ani dojít k doktorovi. Je to děsný. Samozřejmě nevyvracím názor, že je někdo, komu očkování nepomáhá a třeba někomu i ublížilo. Je jedno, jestli my by jsme třeba chřipku neměli i bez očkování, prostě hlavně, že jí nemáme. Nevím, jestli je prasečí chčipka, nevím, jestli případné očkování je bezpečné. Zrovna tak nevím, jestli existuje něco mezi nebem a zemí, a jestli jsou lidé, keří mají zvláštní schopnosti pomoci. Jestli ano, tak prosím o pomoc. Ochraňte mojí dceru. Moc děkuji Romana

29 Loren Loren | 19. listopadu 2009 v 14:32 | Reagovat

Souhlasím. Chtěla bych jen poznamenat k očkování proti "obyčejné chřipce" , že se očkujete jen proti jednomu kmenu chřipky, tedy když se setkáte s kmenem jiným onemocníte tak jako tak. Tady záleží na tom, jak silnou máte imunitu. Já říkám, že správnou životosprávou podpořenou dostatečným příjmem vitamínů, pokud možno v přírodní formě, a v nekonečné řadě i pozitivním myšlením lze se účinně bránit proti nákaze. Chybou dnešní medicíny je, že vše, už od obyčejné rýmy, léčí léky, pomalu na vše se používají antibiotika a tím se oslabuje schopnost každého člověka účinně se bránit proti virům, bakteriím... Při každém kašílku saháme po lécích dostupně koupitelných v lékárnách...

30 martin martin | 19. listopadu 2009 v 23:07 | Reagovat

Ahoj myslim ze vsechno je tak jak ma byt a bude to tak a nikdo to neovlivni muze to jen nasmerovat je lepsi zit tady a ted a nedivat se na mynulost ani na budoucnost

31 Norr Norr | 23. listopadu 2009 v 12:37 | Reagovat

Švýcaři mají v Listopadu 31 dní?
No potěš koště !!!!

32 Radomil Hradil Radomil Hradil | 23. listopadu 2009 v 16:25 | Reagovat

Máte samozřejmě pravdu, je to blbost, listopad má dokonce i ve Švýcarsku jen 30 dní :-) Omlouvám se za svou nepozornost.

33 Romana Kostková Romana Kostková | E-mail | 24. listopadu 2009 v 13:30 | Reagovat

Tak se mi podařilo konečně získat pro svoji těžce nemocnou dceru očkovací látku proti prasečí chřipce. Jako ve všem tady v naší republice, je totiž i v tomto veliký bordel. Očkovací látku bych měla, ale důvěra v ní mi nějak schází. Říkala jsem si, abych nakonec té mojí kočičce nějak neublížila. Četla jsem všude různé komentáře a ty zrovna nebyly příznivé. a tak jsem oslovila naférovku několik lékařů, lekárníků a v neposlední řadě hlavně odborníky, kteří mají mojí dceru v péči. Světe div se. Ani jeden si nenechá tuto očkovací látku píchnout a mojí dceři jí nedoporučují. Důvody - stejné jako jsou právě v těch nepříznivých komentářích. Terezku očkovat nedám. Ahoj Romana

34 Ádík Dubšíků Ádík Dubšíků | E-mail | 29. listopadu 2009 v 7:52 | Reagovat

Chtěl bych taktéž reagovat...

Jsem rozhodně proti tvrzení elektrosmogu a jiných dalších negativnách vlivů telekomunikačních záření až po televizní signál. Protože podle vašeho tvrzení bych byl já i celá naše ves po smrti nebo minimálně by zde nebylo jednoduchých organismů, což je omyl. V bezprostřední blízkosti naší vesnice jsou dva vysílače mobilních operátorů a jeden pozemní vysílač televizního signálu. Jediný problém, který zde je, tak je ten, že se tyto signály vzájemně přehlušují a nechytáme zde ani rádio :-(
Další tvrzení je o prasečí chřipce, ano tady souhlasím, že situace je podezřelá, nicméně i já četl názory, které jsou jak proti chřipce, tak i pro chřipku, jako například, že vir, zmutoval pomocí klasické chřipky, kterou onemocnělo několik prasat a ajk je známo, zmutovala do této podoby apod. Chování WHO je taktéž divné, když měsíc po objevení této chřipky změní podmínky pandemie, ale zase na druhou strtanu, jak mohla tato společnost vědět fatální následky??? Jsou snad senzibilní??? Očkování je taktéž divné, když společnost, která jako jediná nabízí nějakou ochranu proti tomuto viru, nezahrnujeprávní ochranu a nezaručuje 100%ní ochranu ani před virem samotným... Zkrátka celá situace je podezřelá...

35 Radomil Hradil Radomil Hradil | 29. listopadu 2009 v 11:30 | Reagovat

Co se týče vlivu elektrosmogu, konkrétně vysokofrekvenčního elmag. pole (mobily) na lidské zdraví, publikoval jsem řadu fakt na blogu elektrosmog.blog.cz. Možná byste do něj mohl nahlédnout, najdete tam také výsledky různých vědeckých studií nebo prohlášení vědeckých autorit o tomto krajně negativním vlivu. Že politici, kteří jsou podl vlivem telekomunikační lobby, ignorují názor velké části vědecké obce, je věc jiná. Přehledně jsem celou záležitost shrnul v článku, který najdete zde: http://www.ekolist.cz/nazor.shtml?x=2089258

36 Vši Vši | Web | 29. listopadu 2009 v 18:18 | Reagovat

Všechno je jen relativní... i prasečí chřipka:)

37 Dan Dan | 29. listopadu 2009 v 20:29 | Reagovat

[36]: I Váš příspěvek :-)

38 ANA ANA | Web | 30. listopadu 2009 v 22:10 | Reagovat

Zajímavé je, že farmaceutické firmy dávají pryč ruce od odpovědnosti za vedlejší účinky vakcíny a odpovědnost svalují na doktory. Doktoři pochopitelně tuto odpovědnost nechtějí a tak ten, kdo se chce nechat očkovat, musí podepsat něco jako revers, že je obeznámen s možnými vedlejšími účinky vakcíny. Není to trochu padlé na hlavu? (Slyšela jsem to nedávno ve zprávách, nebo jsem to četla na netu.)
Osobně jsem proti očkování a je mi odporné tohle umělé vyvolávání paniky. (A k umělému rozšiřování nákazy - toto téma bývalo oblíbené v románech sci-fi. Zdá se, že sci-fi se stává realitou.)

39 Jirka Jirka | 1. prosince 2009 v 23:30 | Reagovat

[15]: Milý Zdendo, já jsem takový případ, že dokud jsem každoročně absolvoval očkování proti chřipce, vždycky jsem tu zimu zcela neomylně chřipku dostal. Potom jsem se jednou naštval, zkusil jsem na očkování prostě nejít a od té doby nevím co je to mít chřipku.

40 DunlapKathleen DunlapKathleen | E-mail | Web | 29. května 2012 v 20:42 | Reagovat

If you are in a not good position and have got no cash to get out from that point, you will have to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a>. Because that will aid you for sure. I get credit loan every time I need and feel OK just because of this.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama