Tn.Nova: Nechal se očkovat proti prasečí chřipce. Den poté zemřel

19. listopadu 2009 v 15:33 | Radomil Hradil
Nova přinesla tuto zprávu a reportáž:
Dvě nezvyklá úmrtí v souvislosti s prasečí chřipkou, jejichž příčiny teď vyšetřují odborníci, hlásí Německo.
Oba případy se shodou okolností staly ve stejném městě ve Wuppertalu v Severním Porýní - Vestfálsku.

Lékaři zkoumají příčiny úmrtí 46letého muže, který zkolaboval a zemřel na toaletě v zaměstnání. Stalo se to den poté, co se nechal očkovat proti prasečí chřipce.

Pitva by měla osvětlit, zda úmrtí pracovníka farmaceutické firmy souvisí s očkováním.Podle některých názorů u něj protilátka mohla vyvolat alergickou reakci. Dotyčný ale v dotazníku před injekcí popřel, že by nějakou alergií trpěl.

O tom, že očkování proti prasečí chřipce nemusí být bez rizika, mluví některé hlasy už delší dobu. Ozvaly se i v Česku, podrobnosti se dozvíte v následující reportáži:


Český rozhlas dnes napsal:
V Německu se proti prasečí chřipce očkuje už třetí týden a průběh akce zatím zůstává za očekáváním. Může za to místy kritický nedostatek vakcíny a současně obavy části pacientů z účinků očkovací látky. (...)
Po nedávných diskuzích kolem vedlejších účinků vakcíny Pandemrix teď lékaři vyzývají k podání očkovací látky hlavně malým pacientům. Zmatek ale v posledních hodinách vnesl do řad veřejnosti hromadně šířený e-mail jedné praktické lékařky z Frankfurtu.
Juliane Sacherová varovala před složkou jednoho z adjuvantů obsažených ve vakcíně. Látka by mohla mít souvislost s vyvoláním nechvalně proslulého syndromu války v Zálivu.

E-mail Juliane Sacherové:
V tomto e-mailu frankfurtské lékařky Juliane Sacherové se píše:
Obě vakcíny proti takzvané prasečí chřipce Pandemrix a Focetria obsahují jako adjuvans skvalen. U lidí byl skvalen použit v očkovacích látkách u vojáků USA v první válce v Perském zálivu. 23-27 % (tedy každý čtvrtý) bylo postiženo syndromem války v Zálivu, který je charakterizovaný chronickou únavou, fibromyalgií (svalové revma), poruchami paměti a koncentrace, přetrvávajícími bolestmi hlavy, vyčerpáním a rozsáhlými bolestmi. Onemocnění může zahrnovat i chronické zažívací problémy a kožní vyrážku. Pokud spolková vláda prosadí svou vůli a 35 milionů lidí zde bude naočkováno, je třeba počítat s tím, že 8-9 milionů občanů SRN bude v dalších desetiletích trpět chronickou únavou a fibromyalgií atd.

Dovedete si představit, jaký se po rozšíření tohoto mailu strhl v Německu poprask a kolik "odborníků" hned přispěchalo s ujištěním, že nic z toho není pravda. Internetové stránky paní doktorky přestaly fungovat. - Zdá se, že v době, kdy jsou všechna mainstreamová média v rukou lidí napojených na Bilderberg a podobná uskupení, je elektronická pošta jednou z mála možností, jak rychle šířit nezávislé informace. A také se zdá, že po Rakušance Jane Bürgermeisterové a polské ministryni Ewě Kopaczové je německá lékařka Juliane Sacherová další statečnou ženou, která se řídí bezvýhradně svým svědomím a oslovuje tak statisíce.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama