Aktualitky ze světa: Chorvatsko, Rakousko, Polsko

2. prosince 2009 v 21:20 | Radomil Hradil
Chorvatská veřejnoprávní televize HRT2 odvysílala 30. 11. pořad s Jane Bürgermeisterovou, tedy rakousko-irskou novinářkou, která světovou veřejnost vytrvale upozorňuje na kriminální pozadí vzniku pandemie tzv. prasečí chřipky a očkování proti ní. Na níže uvedené adrese najdete odkazy na jednotlivé části pořadu zveřejněné na Youtube. Paní Bürgermeisterová mluví anglicky, pořad je opatřen chorvatskými titulky. - Dočkáme se toho, že i naše média, zvláště ta veřejnoprávní, budou otevřeně informovat o této problematice?


Včera, tj. 1. 12., se v Bruselu konala schůzka ministrů zdravotnictví. Rakouský ministr zdravotnictví Stöger na schůzce kritizoval WHO za vyhlášení pandemie a prohlásil, že nebezpečí při ní "není větší než při normální chřipce". Řekl také, že je třeba prověřit režim WHO a že musí být souvislost mezi závažností nemoci a prováděnými opatřeními - čímž chtěl evidentně říci, že v tomto případě taková souvislost není a opatření naprosto neodpovídají závažnosti nemoci.


Na polském serveru onet.pl si můžete přečíst článek začínající slovy: "Pandemia nowej grypy może okazać się największą aferą korupcyjną naszych czasów." - Tedy: Pandemie nové chřipky se může ukázat jako největší korupční aféra našich dob...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama