Bude druhá vlna?

17. prosince 2009 v 21:07 | Radomil Hradil
K napsání tohoto textu mě podnítil článek na německém webu Wahrheiten.org, který začíná slovy: "Nemine den, kdy by média nechrlila iks zpráv o prasečí chřipce..." Autor se pozastavuje nad tím, že média vytrvale zpracovávají (německé) obyvatelstvo, i když tyto zprávy už nikoho ani trochu nezajímají. Aniž by byly předloženy jakékoli důkazy, jsou lidé uklidňováni tvrzením, že žádné z úmrtí, k nimž došlo po očkování, s očkováním nijak nesouviselo, a jsou připravováni na to, aby se - kvůli vlastní bezpečnosti při očekávané druhé vlně - nechali naočkovat. Ve zprávách se například objevila zmínka, že stálá očkovací komise a Ústav Roberta Kocha doporučují, aby byli postupně naočkováni všichni občané SRN.
(Celý text:

Hydra "pandemie" tedy zdá se stále ještě žije, ještě nepošla úplně, a chystá se zřejmě znovu do pole.

Proč média stále ještě vytrvale straší prasečí chřipkou, i když toto téma už nikoho nezajímá, a i když je celá chřipka jen chimérou, což už snad je většině lidí jasné? Že jim to je jasné, o tom svědčí komentáře pod tendenčními články o chřipce.
Nyní začínají vytahovat trumf jménem druhá vlna. Neobávám se, že by přišla druhá vlna chřipky; čeho se obávám, je, že přijde druhá vlna aktivity farmaceutické lobby a jejích služebníků; že přece jen ještě zcela neupustili od myšlenky, že nás všechny naočkují.
Z 10 milionů obyvatel ČR (přesně 10.501.197) se jich nechalo naočkovat 30 tisíc. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za slušný výsledek. Také si myslím. Je potěšitelné, že nesmyslné kampani podlehl tak malý zlomek populace a že se 10 milionů 471 tisíc lidí naočkovat nedalo. Tak ať nám to vydrží!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama