Očkovat se budou i děti

1. prosince 2009 v 20:44 | Radomil Hradil
Zástupci ministerstva zdravotnictví dnes oznámili, že vypracovali změnu vakcinační strategie, která předpokládá "rozšíření věkového spektra vakcinace" - což v praxi znamená, že očkovány by od příštího týdne měly být i děti od 10 do 17 let. Zítra bude o návrhu rozhodovat Bezpečnostní rada státu, poté vláda, a od příštího týdne se bude očkovat. Tento týden dorazí do ČR dalších asi 70 tisíc dávek Pandemrixu, od pondělka je pak budou rozvážet po republice. Očkovat nebudou dětští a dorostoví lékaři, ale vakcinační centra. Podle mého názoru proto, že by lékaři mohli být nespolehliví a takto bude možné na očkování snadněji dohlédnout.
Pan hlavní hygienik, který nám už několik týdnů předpovídá na začátek prosince nástup epidemie, vítězoslavně konstatoval, že prakticky celá Evropa už je zasažena epidemií. Bylo vidět, jakou má radost, že mu čísla pěkně sedí a v nejbližších dnech bude skutečně moci oznámit, že i v ČR máme epidemii - i když prokázaných případů nakažení virem H1N1 je jen několik stovek.
Jelikož je teď třeba vystrašit rodiče, aby svolili s očkováním dětí, předložil nám hlavní hygienik tvrzení, že největší nárůst nakažených je právě u školních dětí. - Je obdivuhodné, jak mu to všechno do sebe zapadá.
Ze záznamu brífinku se dále dozvídáme, že vakcína je u dětí 100% účinná a že se u nich nevyskytují prakticky žádné komplikace a nežádoucí vedlejší účinky. Není to úžasné? Formaldehyd, skvalen, rtuť - nic z toho dětem zjevně neškodí!

Novinky.cz dnes hlásí, že prasečí chřipku u nás prodělalo už 100.000 lidí. Zajímavější než článek je však diskuse pod ním. Jestliže dřív byla tak polovina přispěvatelů vylekaná chřipkou a druhá polovina znechucená strašením médií, teď už je skoro 100 % komentujících rozhořčených z mediálního vymývání mozků...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 1. prosince 2009 v 21:44 | Reagovat

To, co zaznělo na zmiňovaném brífinku, je velice smutné. I s ohledem na to, že v zahraničí mnohde po aplikaci vakcíny umírají nejen dospělí, ale i děti...Myslím, že přišel čas říci důrazně, tak takto dál už NE!

2 Majorek Majorek | 2. prosince 2009 v 1:03 | Reagovat

Za vším tím svinstvem stojí ministr obrany Barták. Tendle člověk Mossadu vše řídí,ne Fischer s Pecinou i když mají taky dost špíny za nehty,ale jsou to jen figurky na šachovnici. Bartáka je třeba odstranit co nejdřív,nebo to bude jednou a velmi brzy český Berija. Vždyť se na něj někdy pozorně podívejte!

3 Radomil Hradil Radomil Hradil | 2. prosince 2009 v 11:43 | Reagovat

Vážený pane Majorku,
musím Vás upozornit, že jste názorově nekonzistentní. Nejprve jste mě (a další neurčené osoby) označil tuším za vymatlané konspirativní psychouše, a nyní sám konspirujete??
Musím Vás také požádat, abyste se vyvaroval jakýchkoli výzev k násilí na tomto blogu, jinak Vám budu nucen zablokovat přístup.
A pak Vám chci ještě připomenout, že jste slíbil omluvu, pokud zveřejním fotky těch posedů. Ty fotky už u článku visí, Vaše omluva se zatím neobjevila...

4 Majorek Majorek | 2. prosince 2009 v 13:59 | Reagovat

[3]:Dobrý den, jsem jen zdánlivě nekonzistentní. Vše i s omluvou je již uvedeno na příslušném místě. S pozdravem, Majorek.
P.S. Myšlenka dne: Zablokovat může,ale
jednou odblokovat musí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama