Poláci nabízejí azyl uprchlíkům před očkováním

11. prosince 2009 v 19:48 | Radomil Hradil
Polský server Polskaweb.eu, vydávaný v německém jazyce, přináší lehce ironickou zprávu o tom, že Polští hoteliéři nabízejí několikatýdenní, cenově výhodný azyl Němcům, Rakušanům a Švýcarům pronásledovaným pochybnými médii, zdravotními ústavy, politiky a WHO, zkrátka hysterií prasečí chřipky. "Vedle ochrany před pronásledovateli zahrnují takovéto nabídky také komplexní bezpečnost před očkováním proti prasečí chřipce a davovou panikou." Článek končí slovy: "Chamtivost faramceutického průmyslu a jeho nesčetných malých i větších pomocníků dělá možným prostě všechno. Copak jste si nevšimli, že z vás dělají blázny, podvádějí vás a okrádají?"

Další články na tomto webu z poslední doby se nesou již ve vážnějším tónu. V jednom z nich referují autoři o vystoupení polského premiéra Donalda Tuska 10. 12. v Bonnu, kde na setkání s Merkelovou, Berlusconim a dalšími státníky ostře kritizoval protekcionismus při řešení finanční krize i hysterii kolem prasečí chřipky. (http://polskaweb.eu/politiker-stehen-hinter-klimawandel-krise-und-schweinegrippe-985778735.html)

V dalším článku se již o prasečí chřipce mluví otevřeně jako o největším podvodu světa a také se zde hovoří o "chřipkové mafii", která uměle vyvolala hysterii kolem ptačí a nyní i prasečí chřipky. Autoři přitom jmenují holandského ministra zdravotnictví, dřívější německou ministryni zdravotnictví a také rotterdamského virologa Alberta Osterhause jako hlavního podezřelého. Ten je údajně hnací silou WHO a právě on se spolu s předsedkyní WHO Chanovou zasadil o vyhlášení 6. stupně pandemie. Dále jmenují německého virologa Stöhra pracujícího pro švýcarský koncern Novartis (jeden z výrobců vakcín).

Osterhausovi je pak věnován ještě jeden celý obsáhlý článek:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama