Tajné lágry CIA?

23. prosince 2009 v 12:51 | Radomil Hradil
Toto je opět jedna ze zpráv, které možná s prasečí chřipkou nesouvisí. Možná.
V minulé zprávě referuji o iniciativě Rady Evropy vyšetřit gigantický podvod, kterým je vyhlášení pandemie WHO a očkování nedostatečně testovanou vakcínou proti tzv. prasečí chřipce ve velké většině zemí světa.
Rada Evropy už se v roce 2005 angažovala v odhalení jiné velmi závažné aféry, která však zůstává mimo hlavní pozornost mainstreamových médií (což ani nemůže být jinak, dokud nitky vlastníků těchto médií vedou ke stejným zdrojům, k jakým vedou nitky původců těchto podvodů).
Tehdy se začala zabývat tajnými vězeními a vojenskými aktivitami americké tajné služby CIA na území bývalých socialistických států Evropy.
Na stránkách Rady Evropy si můžete přečíst následující prohlášení švýcarského člena parlamentního shromáždění Rady Evropy Dicka Martyho ze srpna tohoto roku:

"S ohledem na včerejší prohlášení Litvy, že na jejím území se nacházelo tajné vězení CIA, a také s ohledem na nedávná odhalení "černých míst" v Polsku a Rumunsku, dozrál v Evropě čas vysvětlit vše o jejím zapojení do této ostudné epizody.
Vždy jsem věřil, že "dynamika pravdy" převáží nad státním tajemstvím. Důvěra v Evropou je však poškozována opakovanými trhlinami v jen částečných pravdách uváděných každých několik týdnů či měsíců. Udělejme pod tím čáru jednou provždy.
Mé vlastní zdroje potvrdily včerejší zprávu, že dle hodnocení USA "vysoce důležití zadržení" byli drženi v Litvě. Nyní mohou úřady zahájit plné, nezávislé a důvěryhodné vyšetřování. Neoprávněné použití doktríny "státního tajemství" by nemělo fungovat jako překážka plného odhalení toho, co se dálo na předměstích Vilniusu.
Popírání a výmluvy nejsou důvěryhodné: evropské země se musí očistit."

O výsledcích vyšetřování aféry litevské parlamentní komise přináší zprávu včerejší iDnes.cz: http://zpravy.idnes.cz/v-litve-fungovaly-dve-tajne-veznice-cia-odhalilo-parlamentni-vysetrovani-1r5-/zahranicni.asp?c=A091222_123425_zahranicni_stf
Komise prokázala, že v letech 2004 a 2005 v zemi fungovala nejméně dvě tajná vězení nelegálně, ovšem se souhlasem příslišných úřadů, provozovaná americkou výzvědnou službou CIA; zadržovány zde byly osoby "podezřelé z terorismu". Na nelegálních aktivitách CIA se podílelo 14 evropských států, mj. i ČR, nejaktivnějšími pomocníky přitom byly zřejmě Itálie a Německo.

Dozvídáme se tedy, že před několika málo lety existovala v Litvě, Polsku a Rumunsku nezákonná vězení cizího státu (USA), v nichž byly zadržovány osoby, které někdo označil za podezřelé z terorismu. - Můžeme mít jistotu, že podobná zařízení jsou minulostí, že neexistovala a neexistují i v ČR, že s námi naši státní představitelé hrají čistou hru a že nás jednou někdo pod nějakou záminkou neoznačí za podezřelé z terorismu? Co všechno se ještě bude muset stát, abychom začali něco dělat?
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Majorek Majorek | 23. prosince 2009 v 20:24 | Reagovat

Ty věznice byly i v ČR v objektech po sovětské armádě nacházejících se v tzv. voj. prostorech. Zkorumpované představitele tohoto státu je třeba soudit za vlastizradu s možností nejvyššho trestu!

2 Slav Slav | 28. prosince 2009 v 1:06 | Reagovat

... toto potvrdzuje názor jedného "uja" v jednom videu, že EURÓPA je KOLÓNIOU - USA

p.s:
NIČ NIE JE TAJNÉ, ČO BY NEMOHLO BYŤ ZJAVNÉ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama