Začíná se karta obracet?

21. prosince 2009 v 20:20 | Radomil Hradil
Pandemie prasečí chřipky stejně jako celé slavné očkování proti ní je podvod. Obrovský podvod. O tom už píše nejen Jane Bürgermeister (http://www.theflucase.com/), polský, německy píšící server Polskaweb.eu (http://prasecichripka.blog.cz/0912/polaci-nabizeji-azyl-uprchlikum-pred-ockovanim) nebo dánský tisk (http://prasecichripka.blog.cz/0911/dansky-tisk-lobbiste-ve-who-zamerne-siri-chripkovou-paniku), ale nyní také německé tištěné noviny a informační portály.

Ty informují o tom, že bývalý poslanec německého parlamentu Wolfgang Wodarg, lékař a imunolog, vedoucí výboru pro zdravotnictví Rady Evropy, označil tzv. pandemii prasečí chřipky za "jeden z největších zdravotnických skandálů století". V návrhu výborem jednohlasně přijatém kritizuje ovlivňování vědců a úřadů farmaceutickou lobby, v jehož důsledku "jsou miliony zdravých lidí zbytečně vystavovány riziku nedostatečně testovaných vakcín, a to u nemoci, která je "podstatně méně nebezpečná" než všechny chřipkové vlny předchozích let a která oproti nim "nezpůsobila ani desetinu úmrtí".

Rada Evropy se podle něj musí zabývat především rolí WHO, která poprvé vyhlásila nejvyšší stupeň pandemie nikoli podle skutečné nebezpečnosti nemoci, ale jen podle počtu nakažených, a dosáhla tím toho, že vlády nakoupily mnoho milionů nedostatečně testovaných vakcín.

Není možné, říká Wodarg, aby WHO, která evidentně podléhá vlivu farmaceutické lobby a není parlamentně kontrolována, sama definovala pandemii. Mnohá rozhodnutí WHO mají původ u průmyslové lobby. - Vyšetřit je třeba také úlohu některých německých ústavů, které se v Německu nejvíc zasadily o nákup vakcín a očkování obyvatelstva.

Zdá se tedy, že i politici se začínají probírat z ohromení a ochromení tzv. pandemií a že se karta zřejmě již začíná obracet. Snad se brzy dočkáme toho, že se celou věcí budou zabývat i kriminalisté a soudy. - A že začneme všichni víc přemýšlet o tom, jakou hru s námi někteří ministři a jejich náměstkové hrají a jak a proč jim přitom jdou na ruku (některá) média...


Stránky dr. Wodarga, na kterých se hodně píše o podvodu prasečí chřipky (NJ): http://www.wodarg.de/
a text jeho návrh pro Radu Evropy, který byl jednohlasně přijat zdravotním výborem (AJ): http://www.wodarg.de/show/2948122.html

Dovětek 11. 1. 2010:
Dnes o celé kauze informují konečně i Britské listy v článku nazvaném Německý expert: výrobci léků zpeněžili zděšení z prasečí chřipky: http://www.blisty.cz/2010/1/12/art50737.html
Snad by se jen patřilo dodat, že výrobci léků také toto zděšení prostřednictvím médií vyvolali (nebo se o to alespoň snažili), že patrně podplatili lidi z WHO, aby se nejprve (loni na jaře) změnily podmínky pro vyhlášení pandemie a potom aby byla pandemie skutečně vyhlášena, a také že výrobci léků sami ve svých laboratořích za pomoci WHO vyprodukovali virus prasečí chřipky a pustili ho "do oběhu".
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama