Očkování vojáků - polovina jich má dostat dávku

29. ledna 2010 v 12:07 | rh
Čtenář blogu Ladislav upozornil na dnešní článek na Aktuálně.cz. Prezident Václav Klaus se sešel s premiérem Janem Fischerem a patrně se zúčastnil zasedání bezpečnostní rady státu. Klaus sice kritizuje očkování proti prasečí chřipce a tzv. pandemii označuje za bublinu, nicméně ustoupil a zřejmě souhlasil s tím, aby polovina našich vojáků dostala očkování rozkazem - a stala se tak "pokusným vzorkem".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamilek Kamilek | 29. ledna 2010 v 14:55 | Reagovat

Klausovi od té doby,co podepsl Lisabon již nevěřím nic a tímto si jen dál honí vlastní triko. Po tom,co mu na podzim zavolal H.Kissinger už ztratil ty grády a pomalu se pusinkuje s i Fischerem. Asi ho ti sionisti nějak zmáčkli. Na každýho je někde kousek špíny.

2 Ladislav Ladislav | 29. ledna 2010 v 15:19 | Reagovat

To je pravda. Kdyby na Klause nic neměli, nenechali by ho dělat prezidenta.
Podle mě ale k žádnému očkování vojáků nedojde.

V článku se totiž píše:

"Fischer novináře informoval, že nyní bude na hlavním hygienikovi Michaelu Vítovi, aby vládu včas informoval, kdy bude mít chřipka takový nástup, že bude očkování povinné."

Mezitím se situace dál vyvine a může dojít i na žaloby. V takovém případě si Vít rozmyslí něco podniknout.
Podle mě to půjde do ztracena, jako vždy.

3 TS TS | 31. ledna 2010 v 17:56 | Reagovat

nějak se pozapomnělo, či spíše mediální spinning už dobře zafungoval: takže je potřeba připomenout, že každé očkování je účinné pouze když je organismus zdravý a dokáže během několika následných týdnů vytvořit protilátky.
v případě této parodie na očkování se snaží nejmenovaní spindoktoři indoktrinovat myšlenku, že okamžitě po vpichu jehly je občan naprosto bezpečný a ochráněn proti zlé chřipce... což je pochopitelně nesmysl. O rizicích z podivně vyrobené vakcíny ani nemluvě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama