Pravda vyplouvá na povrch - i v Novinkách.cz

13. ledna 2010 v 11:55 | Radomil Hradil
Čtenář blogu Ladislav upozorňuje v komentáři k předchozímu článku, že Novinky.cz obrátily o 180 stupňů. Skutečně, včera večer a dnes ráno se na tomto serveru objevily dva články, nesoucí se ve zcela odlišném duchu než všechny předchozí:

Včera ve 20.00: WHO prošetří sebe sama kvůli prasečí chřipce (http://www.novinky.cz/zahranicni/189042-who-prosetri-sebe-sama-kvuli-praseci-chripce.html)

Dnes v 5.12: Pandemie prasečí chřipky je podvod století, tvrdí expert (http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/189054-pandemie-praseci-chripky-je-podvod-stoleti-tvrdi-expert.html)


Zdá se, že situace (tedy lež o pandemii) je opravdu nadále neudržitelná, takže i WHO je nucena zařadit zpátečku. Nyní se vše asi budou snažit prezentovat jako omyl, jen aby zakamuflovali, že šlo o podvod. Zajímavé bude sledovat, jak se budou kroutit naši pandemici, především paní ministryně a za její nitky tahající náměstkové Šnajdr a Vít, a také hlásné trouby očkovací strategie Prymula a Beran, a samozřejmě též mluvčí Sršeň, který by nás nejraději všechny napíchal. Jakmile ucukne samotná WHO, bude se jim jen těžko hlásat další potřeba očkování. Ovšem za nedodržení smlouvy s dodavatelem vakcíny a za její neodebrání by zřejmě náš stát (tedy my, daňoví poplatníci) zaplatil velmi vysoké penále. Takže budeme dále očkovat?

V dalším kole odhalování pravdy se pak budeme dozvídat, jaké mají očkovaní lidé trvalé následky...

Dovětek 13. ledna večer:
Dočítáme se ovšem že dr. Prymula dále hlásá potřebu očkování (co mu také jiného zbývá, že) a straší, že "už za několik týdnů mohou přijít další vlny prasečí chřipky"... Uvidíme, jaké vlny ještě přijdou...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama