Přijde též vlna spravedlnosti?

27. ledna 2010 v 11:23 | Radomil Hradil
Že celá pandemie byla od samého začátku podvod, chápe čím dál více lidí. Všechna média jako by náhle prozřela a uveřejňují zprávy a rozhovory s Wolfgangem Wodargem, který v Radě Evropy inicioval vyšetřování celé záležitosti.
Za této situace, kdy se vlády snaží zbavit milionů zbytečně nakoupených vakcín a nad původci fámy a osnovateli miliardových podvodných obchodů se začínají stahovat mraky žalob a soudů, se naše ninistryně zdravotnictví Dana Jurásková nechala demonstrativně naočkovat proti prasečí chřipce. (viz např.: http://domaci.ihned.cz/c1-40080400-nebojte-se-vzkazala-lidem-juraskova-a-nechala-se-ockovat-proti-chripce).
Nová, silná vlna prasečí chřipky, kterou nám hlavní hygienik M. Vít sliboval na začátek ledna, až začnou děti chodit do školy, se jaksi neráčila dostavit, a jeho zoufalá naděje, stejně jako naděje Juráskové, Šnajdra, ale i Prymuly nebo Berana, že bude hodně nakažených a případně i mrtvých, aby se tak ospravedlnil jejich nákup pochybných vakcín a šíření poplašných zpráv, se v současných mrazech rozplývá jako jarní sníh.
Je pomalu čas začít se ptát: Kdo z toho všeho profitoval? Co za to kdo dostal? Proč nám Vít, Šnajdr a Jurásková i jejich přisluhovači soustavně lhali? Proč bezostyšně lhala a strašila média? Jaké jsou vazby mezi lobbisty a vládou, mezi lobbisty a médii? Kteří novináři se chovali jako prostitutky, které napíšou všechno, co se jim řekne? Jak to, že selhaly všechny pojistné mechanismy a miliony zdravých lidí byly zcela zbytečně naočkovány neotestovanou, možná nebezpečnou vakcínou. Kdo za to všechno nese odpovědnost? Lidé odpovědní za tento nesmírně nebezpečný lapsus by tentokrát neměli uniknout spravedlnosti!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arien Arien | 27. ledna 2010 v 20:59 | Reagovat

...WHO stále vzdoruje, obvinění jsou neopodstatněná...:-(

WHO se brání: Nemůžeme vyhlásit konec pandemie chřipky
12:55 | 26.1.2010
Andrej Brabec
tisknidiskutujpošlisdílej
Jagg.cz  Linkuj.cz  vybrali.sme.sk   Facebook  MySpace  Google   Delicious  Digg  Reddit  × zavřít

Vlajka Světové zdravotnické organizace
větší obrázek
Autor: wikipedia
Ženeva - Světová zdravotnická organizace (WHO) odmítla veškerá obvinění, která se na ní v posledních týdnech snášejí ze všech stran, že přecenila nebezpečí prasečí chřipky a svým postojem k pandemii pomohla farmaceutickým firmám.

Nejsilněji kritika WHO zněla z Rady Evropy. Šéf jejího zdravotnického úseku Wolfgang Wodarg nejotevřeněji přičetl postoj WHO k prasečí chřipce tlaku ze strany farmaceutické lobby.

Světová zdravotnická organizace v prohlášení napsala, že vůbec nepřecenila rozsah prasečí chřipky a nikdy nevytvářela falešný dojem pandemie. Obvinění označila za nezodpovědná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama