Vít kontruje: 200.000 lidí se má povinně naočkovat, včetně prezidenta

31. ledna 2010 v 18:53 | Radomil Hradil
Novinky.cz dnes odpoledne přinesly překvapivou zprávu: ministryně zdravotnictví Dana Jurásková předloží na zítřejším jednání vlády návrh sepsaný hlavním hygienikem M. Vítem a schválený bezpečnostní radou státu. Podle tohoto návrhu má být proti prasečí chřipce povinně naočkováno 200.000 lidí, především policistů, zdravotníků, hasičů, bezpečnostní rada státu a prezident.

(Zpráva na stejné téma na iDnes.cz - David Rath: Je to na rezignaci nejen hl. hygienika, ale samotné ministryně:_ http://zpravy.idnes.cz/juraskova-navrhne-povinne-ockovani-pro-200-tisic-lidi-vcetne-klause-sama-je-proti-gdz-/domaci.asp?c=A100131_140018_domaci_bar)

Zatímco minulý týden se zdálo, že Klaus si na Víta kvůli nesmyslnému očkování došlápne, pokouší se nyní Vít naočkovat i Klause. Vzhledem k tomu, že se již obecně ví, jak to s celou pandemií je, že to je podvod století, jeví se Vítův návrh ovšem jako naprostá šílenost. Ale v našem světě se i šílenosti realizují - pokud se proti tomu nikdo nepostaví. A o to tady jde: oni půjdou tak daleko, kam to až připustíme. A když se budeme tvářit, že se nás to netýká, zaťukají zítra s injekční stříkačkou u našich dveří... Proto: lidi, proberte se a začněte konečně něco proti té korupci dělat! Nečekejte, až přijde řada i na vás!

A co tedy dělat? Bránit se - a bránit nejen sebe, ale i ostatní, které chce někdo kvůli prachům zneužít. Pokud nebudeme jednat jako lidé, skončíme jako společnost zle...

Pro mne osobně je zajímavé, že jsem včera poslal prezidentu Klausovi dopis, ve kterém varuji před tím, že je za současné legislativní situace možné, aby kvůli chiméře nějaké pandemie byly neotestovanou vakcínou ohroženy ty nejcitlivější složky státu a tím i jeho obranyschopnost a vůbec funkčnost - a ejhle, dnes se dozvídáme, že se to opravdu chystá. (Dopis zde zveřejním, jakmile ho obdrží adresát.) Copak budeme stále jen přihlížet?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kamilek Kamilek | 2. února 2010 v 11:59 | Reagovat

Očkování samo o sobě je velmi pochybná ochrana před čímkoli. Zde je na toto názor odborníka na slovo vzatého:
http://mustwatch.hztz.cz/film/anita-petek-dimmer-ockovani-impflugen/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama