Leden 2010

Žaloba na farmaceutické koncerny: genocida, zločiny proti lidskosti

31. ledna 2010 v 19:07 | rh
MUDr. Mathias Rath podal oficiální žalobu u Mezinárodního soudního dvora v Haagu. Obsáhlé podání obviňuje světové farmaceutické korporace a vedoucí světové politiky ze zločinného spolčení, genocidy, zločinů proti lidskosti a válečných zločinů.

Ve 20. století vybudovaný farmaceutický průmysl byl organizován s cílem dosáhnout kontroly systémů zdravotní péče po celém světě systematickým nahrazováním přirozených nepatentovatelných terapií patentovatelnými, a proto výnosnými syntetickými léky. Tento průmysl se nerozvinul sám od sebe. U jeho počátků stojí investiční záměr hrstky nejbohatších podnikatelů, kteří bez nejmenších výčitek svědomí vědomě definovali lidské tělo jako vlastní tržiště za účelem zmnožení svého majetku.

Vít kontruje: 200.000 lidí se má povinně naočkovat, včetně prezidenta

31. ledna 2010 v 18:53 | Radomil Hradil
Novinky.cz dnes odpoledne přinesly překvapivou zprávu: ministryně zdravotnictví Dana Jurásková předloží na zítřejším jednání vlády návrh sepsaný hlavním hygienikem M. Vítem a schválený bezpečnostní radou státu. Podle tohoto návrhu má být proti prasečí chřipce povinně naočkováno 200.000 lidí, především policistů, zdravotníků, hasičů, bezpečnostní rada státu a prezident.

(Zpráva na stejné téma na iDnes.cz - David Rath: Je to na rezignaci nejen hl. hygienika, ale samotné ministryně:_ http://zpravy.idnes.cz/juraskova-navrhne-povinne-ockovani-pro-200-tisic-lidi-vcetne-klause-sama-je-proti-gdz-/domaci.asp?c=A100131_140018_domaci_bar)

Zatímco minulý týden se zdálo, že Klaus si na Víta kvůli nesmyslnému očkování došlápne, pokouší se nyní Vít naočkovat i Klause. Vzhledem k tomu, že se již obecně ví, jak to s celou pandemií je, že to je podvod století, jeví se Vítův návrh ovšem jako naprostá šílenost. Ale v našem světě se i šílenosti realizují - pokud se proti tomu nikdo nepostaví. A o to tady jde: oni půjdou tak daleko, kam to až připustíme. A když se budeme tvářit, že se nás to netýká, zaťukají zítra s injekční stříkačkou u našich dveří... Proto: lidi, proberte se a začněte konečně něco proti té korupci dělat! Nečekejte, až přijde řada i na vás!

A co tedy dělat? Bránit se - a bránit nejen sebe, ale i ostatní, které chce někdo kvůli prachům zneužít. Pokud nebudeme jednat jako lidé, skončíme jako společnost zle...

Pro mne osobně je zajímavé, že jsem včera poslal prezidentu Klausovi dopis, ve kterém varuji před tím, že je za současné legislativní situace možné, aby kvůli chiméře nějaké pandemie byly neotestovanou vakcínou ohroženy ty nejcitlivější složky státu a tím i jeho obranyschopnost a vůbec funkčnost - a ejhle, dnes se dozvídáme, že se to opravdu chystá. (Dopis zde zveřejním, jakmile ho obdrží adresát.) Copak budeme stále jen přihlížet?

Očkování vojáků - polovina jich má dostat dávku

29. ledna 2010 v 12:07 | rh
Čtenář blogu Ladislav upozornil na dnešní článek na Aktuálně.cz. Prezident Václav Klaus se sešel s premiérem Janem Fischerem a patrně se zúčastnil zasedání bezpečnostní rady státu. Klaus sice kritizuje očkování proti prasečí chřipce a tzv. pandemii označuje za bublinu, nicméně ustoupil a zřejmě souhlasil s tím, aby polovina našich vojáků dostala očkování rozkazem - a stala se tak "pokusným vzorkem".

Chanová není bůh

28. ledna 2010 v 16:27 | Radomil Hradil
Postup WHO (a její ředitelky M. Chanové) při vyhlašování pandemie se nelíbí nejen Wodargovi. Vážné kritické hlasy se ozývají také z Indie. Zástupce Indie ve WHO Sujatha Rao požaduje, aby jednotlivé státy vyložily podmínky, na jakých se dohodli s výrobci vakcín. Indický ministr zdravotnictví Dinesh Trivedi vyslovil požadavek, aby Indie sama zahájila vyšetřování, proč vůbec WHO pandemii vyhlásila. "Paní Chanová není bůh," pravil indický ministr. "Vyšetřování nám ukáže, proč WHO vyhlásila tento podivný poplach."

Klaus se táže Víta, Musil mlží

28. ledna 2010 v 16:19 | Radomil Hradil
Několik týdnů bylo ticho po pěšině a po prasečí chřipce ani pes neštěkl. Nyní se opět rozvířila hladina poklidného rybníka mediálních zpráv a s prasečí chřipkou se roztrhl pytel, podobně jako v dobách největší mediální očkovací kampaně koncem listopadu.
Zasloužil se o to jednak Wolfgang Wodarg (viz předchozí zprávy), a u nás nyní též pokus udat vakcíny armádě a naočkovat povinně všechny vojáky a následný zásah prezidenta Klause (viz předchozí zprávy).

Prezident Klaus se nyní obrátil na hlavního hygienika M. Víta s následujícím dotazem: "Prosím, abyste mi autoritativně a závazně sdělil, zda na území naší republiky i nyní, v závěru ledna 2010, existuje epidemická, resp. pandemická situace, tak jako tomu - dle Vašich výroků - bylo v listopadu minulého roku, na jejichž základě vláda přijala známá protiepidemická opatření." - Věřím, že hlavnímu hygienikovi vyrazil na čele smrtelný pot, neboť epidemická situace u nás nikdy nebyla a jeho toužebná přání se jaksi nesplnila. Zdá se, že Klaus něco chystá - co, je zatím nejasné. Každopádně se již teď můžeme těšit na Vítovu odpověď a Klausův další krok.

Zástupce šéfredaktora MF DNES Michal Musil dnes zase vyrukoval s článkem Že by byla prasečí chřipka jen spiknutí a panika... Zdá se, že cítí, že má na hlavě pěknou hroudu másla, a snaží se to nějak "okecat" - vzpomeňme si jen, jak MF DNES plašila lidi prasečí chřipkou koncem listopadu a v prosinci. Teď se Musil bije v prsa, že již loni v dubnu věděl, že to nebude konec světa... Zároveň ale zpochybňuje, že by šlo o vědomý podvod ze strany WHO, a předpokládá, že všichni jednali v dobré víře. Zřejmě se příliš dobře neobeznámil s fakty, i když tvrdí, že si přečetl nejen titulky, ale i několik textů(!). Anebo fakta zná, ale holt: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej... Možná bude dobře panu Muslovi jeho dnešní slova připomenout, až vyjde na povrch celá pravda a vše stvrdí soudy, takže nebude možné jen tak plácat a zpochybňovat.

Armáda zmírní povinné očkování vojáků

28. ledna 2010 v 11:00 | rh
Prezidentovo prohlášení vedlo k přehodnocení záměru velení naší armády naočkovat povinně všechny vojáky a civilní zaměstnance ČSA. Informovaly o tom zpravodajské servery. Viz např. článek na iDnes.cz Prezident se rozhněval a armáda zmírní povinné očkování. I když dlužno dodat, že Klausovo prohlášení, ze kterého autor článku (bar) vychází, mi nijak rozhněvané nepřijde a titulek článku je tak dosti manipulativně zavádějící, když sugeruje dojem, že jak si Klaus vzpomene a zapíská, tak armáda skáče...
Celý text:

Prohlášení prezidenta republiky k povinnému očkování vojáků

27. ledna 2010 v 21:13 | rh
Povinné očkování vojáků a občanských zaměstnanců proti pandemické chřipce, a to právě nyní, pokládám za věc mimořádně spornou, ne-li nepřijatelnou. Mělo by to jisté oprávnění v akutní epidemické situaci, ale v ní evidentně nejsme. Tento můj občanský názor navíc zesilují nevyjasněná zdravotní rizika tohoto očkování, o kterém se vede veřejný spor mezi našimi zdravotníky. Vojáci nemohou být považováni za pokusný vzorek, na němž se bude - bez jejich souhlasu - vakcína v praxi zkoušet.
Dávám proto k úvaze jak ministru obrany, tak náčelníkovi generálního štábu, zda uvedené rozhodnutí nezmírnit a neponechat očkování na individuálním rozhodnutí vojáků.
Václav Klaus, 27. ledna 2010


Začalo povinné očkování v armádě. Vojáci nesouhlasí

27. ledna 2010 v 12:08 | rh
V české armádě začalo plošné očkování proti prasečí chřipce. Náčelník Generálního štábu AČR Vlastimil Picek vydal rozkaz, podle kterého se musí nechat 16 tisíc vojáků a civilních zaměstnanců povinně očkovat. Za neuposlechnutí může následovat trest včetně snížení platu. Požadavek se vojákům nelíbí, tvrdí totiž, že se tak stanou pokusnými králíky.

Přijde též vlna spravedlnosti?

27. ledna 2010 v 11:23 | Radomil Hradil
Že celá pandemie byla od samého začátku podvod, chápe čím dál více lidí. Všechna média jako by náhle prozřela a uveřejňují zprávy a rozhovory s Wolfgangem Wodargem, který v Radě Evropy inicioval vyšetřování celé záležitosti.
Za této situace, kdy se vlády snaží zbavit milionů zbytečně nakoupených vakcín a nad původci fámy a osnovateli miliardových podvodných obchodů se začínají stahovat mraky žalob a soudů, se naše ninistryně zdravotnictví Dana Jurásková nechala demonstrativně naočkovat proti prasečí chřipce. (viz např.: http://domaci.ihned.cz/c1-40080400-nebojte-se-vzkazala-lidem-juraskova-a-nechala-se-ockovat-proti-chripce).
Nová, silná vlna prasečí chřipky, kterou nám hlavní hygienik M. Vít sliboval na začátek ledna, až začnou děti chodit do školy, se jaksi neráčila dostavit, a jeho zoufalá naděje, stejně jako naděje Juráskové, Šnajdra, ale i Prymuly nebo Berana, že bude hodně nakažených a případně i mrtvých, aby se tak ospravedlnil jejich nákup pochybných vakcín a šíření poplašných zpráv, se v současných mrazech rozplývá jako jarní sníh.
Je pomalu čas začít se ptát: Kdo z toho všeho profitoval? Co za to kdo dostal? Proč nám Vít, Šnajdr a Jurásková i jejich přisluhovači soustavně lhali? Proč bezostyšně lhala a strašila média? Jaké jsou vazby mezi lobbisty a vládou, mezi lobbisty a médii? Kteří novináři se chovali jako prostitutky, které napíšou všechno, co se jim řekne? Jak to, že selhaly všechny pojistné mechanismy a miliony zdravých lidí byly zcela zbytečně naočkovány neotestovanou, možná nebezpečnou vakcínou. Kdo za to všechno nese odpovědnost? Lidé odpovědní za tento nesmírně nebezpečný lapsus by tentokrát neměli uniknout spravedlnosti!

LN: Prasečí chřipka byla jeden velký podvod

27. ledna 2010 v 10:56 | rh
Lidové noviny otiskly 16. ledna celostránkový rozhovor s Wolfgangem Wodargem, předsedou zdravotního podvýboru Rady Evropy.

V rozhovoru se dočtete např.:
LN: Zpátky k loňské pandemii. Dopídil jste se nějakých podezřelých okolností?
WW: Pár vědců mě upozornilo na zajímavou věc: že WHO změnila definici pandemie. Ještě v roce 2005 jste se na internetových stránkách WHO mohli dočíst, že pandemie je nemoc, která se rychle šíří do různých zemí, způsobuje těžké nemoci a často končí smrtí. Obě tyto podmínky - tedy vysoká morbidita, respektive chorobnost, a vysoká mortalita, respektive úmrtnost - byly posléze vyškrtnuty. A upravenou definici pandemie WHO potom členské státy zapracovávaly do svých pandemických plánů. Kdyby tato změkčená definice platila už dřív, musela by se pandemie vyhlašovat každý rok.
LN: Je důležitý samotný akt vyhlášení pandemie?
WW: Jistě. Už po té údajné ptačí chřipce v roce 2005 WHO tlačila na vlády, aby vypracovaly svoje národní pandemické plány. U těchto konzultací sedí zástupci farmaceutických firem. Firmy se vládám nabídnou, že by dokázaly vyrobit tolik a tolik vakcín. Pak s nimi podepíšou předběžné smlouvy, v nichž stojí: smlouva platí od chvíle, kdy WHO vyhlásí pandemii. Takže role Světové zdravotnické organizace je naprosto klíčová, ona vlastně ty smlouvy národních států uvádí v platnost a ministři zdravotnictví potom předjednané vakcíny koupit musejí. Přesně to se stalo.
LN: Kdy jste vůči WHO poprvé pojal podezření?
WW: Poprvé? Tak to se musíme vrátit právě do roku 2005, do doby ptačí chřipky. Ptačí chřipka je zvířecí nemoc. Nikdy tu nebyl zaznamenán přenos viru z člověka na člověka. Že občas přeskočí virus ze zvířete na člověka, to známe i u jiných nemocí. To se může stát člověku, když je hodně oslaben nebo je v těsném styku se zvířaty, to jest při masovém chovu. Přesto WHO v letech 2005 a 2006 po několika hlášených případech spustila ohromný poplach, mnoho států nakoupilo nevyzkoušené léky. A na základě pouhé hypotézy se ve velkém nakupovaly nevyzkoušené preparáty.
LN: Zkoušel jste s tím něco dělat?
WW: Hned jsem jel do Ženevy navštívit Klause Stöhra, který ve WHO vedl program pro sledování chřipky ve světě. Stöhr je ten, který tehdy vystupoval v televizi a vyprávěl, jak je lidstvo ohroženo.
LN: Prorokoval tehdy sedm milionů mrtvých.
WW: A já, protože jsem taky epidemiolog, jsem se ho ptal: Jaké máte vědecké důkazy? Proč tak prosazujete tamiflu? A musím vám říct, že jeho odpověď mě velice zklamala. Nedokázal říct nic chytřejšího, než že tamiflu dokázalo oslabit účinek viru při pokusech na zvířatech. To bylo všechno, nic víc neměl. A přesto jen v Německu spolková vláda nakoupila tamiflu za 200 milionů eur.
LN: Vy jste proti těm nákupům vystupoval?
WW: Jistě, vystupoval jsem, psal jsem kritické články, tenkrát to ale nemělo valný ohlas. No a pak mi za několik měsíců od Klause Stöhra přijde poštou barevný pohled, který rozesílal všem svým kamarádům a bývalým kolegům. Stálo na něm, že se rozhodl přijmout nové výzvy, že se stěhuje do Londýna a bude pracovat pro farmaceutický koncern Novartis.


Stránky W. Wodarga (NJ a AJ): www.wodarg.de


V Právu 22. 1. otiskl Martin Hekrdla sloupek nazvaný Kdo by se měl bát. Píše zde také o Wodargově odhalení, např.:
"WHO čelí podezření, že už před pěti lety schválně "změkčila" definici pandemie, aby ji mohla kdykoli vyhlásit. A aby velké farmaceutické firmy, souhrně přezdívané Big Pharma (podle orwellovského Velkého Bratra, Big Brother), odstartovaly lukrativní byznys. To se také - za asistence médií, lobbistů, ministrů zdravotnictví a vlád - v případě prasečí chřipky stalo.
Nejde vůbec jen o obecné spekulace. Bývalý hlavní epidemiolog WHO Klaus Stöhr, který kdysi s odkazem na riziko ptačí chřipky připravoval smluvní startovací balíček "prasečího" obchodu století ("podvodu století", říká Wolfgang Wodarg), je dnes manažerským specialistou farmaceutické firmy Novartis. Firmy, která vakcínu proti H1N1 překotně vyvinula nestandardní technikou (v bioreaktoru s rakovinnými buňkami), bez možnosti řádného výzkumu vedlejších účinků a zdravotních postižení.
Poradce britské vlády pro prasečí chřipku Roy Anderson - autor prvního poplašného výkřiku o "pandemii" - je zároveň na výplatní pásce (v přepočtu 3,5 miliónu korun ročně) farmaceutické transnacionální firmy GSK (GlaxoSmitheKline).
Síť podobných pavouků leští kliky ve vládních kruzích po celém světě a je rozprostřena hodně vysoko.
Když Donald Rumsfeld - vítěz nad Saddámem, "zatloukač" vlastní odpovědnosti nad mučením v Abú Ghrajbu a autor pochvalného výroku o "nové Evropě" - konečně "dostal padáka" z Bushova ministerstva obrany, stal se generálním ředitelem společnosti Gilead Sciences Group. Tato firma se švýcarskou korporací Roche vyrábí a distribuuje - to bychom neuhodli - antivirový lék Tamiflu."


Pravda vyplouvá na povrch - i v Novinkách.cz

13. ledna 2010 v 11:55 | Radomil Hradil
Čtenář blogu Ladislav upozorňuje v komentáři k předchozímu článku, že Novinky.cz obrátily o 180 stupňů. Skutečně, včera večer a dnes ráno se na tomto serveru objevily dva články, nesoucí se ve zcela odlišném duchu než všechny předchozí:

Včera ve 20.00: WHO prošetří sebe sama kvůli prasečí chřipce (http://www.novinky.cz/zahranicni/189042-who-prosetri-sebe-sama-kvuli-praseci-chripce.html)

Dnes v 5.12: Pandemie prasečí chřipky je podvod století, tvrdí expert (http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/189054-pandemie-praseci-chripky-je-podvod-stoleti-tvrdi-expert.html)


Zdá se, že situace (tedy lež o pandemii) je opravdu nadále neudržitelná, takže i WHO je nucena zařadit zpátečku. Nyní se vše asi budou snažit prezentovat jako omyl, jen aby zakamuflovali, že šlo o podvod. Zajímavé bude sledovat, jak se budou kroutit naši pandemici, především paní ministryně a za její nitky tahající náměstkové Šnajdr a Vít, a také hlásné trouby očkovací strategie Prymula a Beran, a samozřejmě též mluvčí Sršeň, který by nás nejraději všechny napíchal. Jakmile ucukne samotná WHO, bude se jim jen těžko hlásat další potřeba očkování. Ovšem za nedodržení smlouvy s dodavatelem vakcíny a za její neodebrání by zřejmě náš stát (tedy my, daňoví poplatníci) zaplatil velmi vysoké penále. Takže budeme dále očkovat?

V dalším kole odhalování pravdy se pak budeme dozvídat, jaké mají očkovaní lidé trvalé následky...

Dovětek 13. ledna večer:
Dočítáme se ovšem že dr. Prymula dále hlásá potřebu očkování (co mu také jiného zbývá, že) a straší, že "už za několik týdnů mohou přijít další vlny prasečí chřipky"... Uvidíme, jaké vlny ještě přijdou...

Zastavte manipulační kampaň

10. ledna 2010 v 20:45 | Radomil Hradil
Zastavte manipulační kampaň
Otevřený dopis šéfredaktorovi/šéfredaktorce Novinek.cz

Vážený pane šéfredaktore/vážená paní šéfredaktorko (bohužel Vás nemohu oslovit jmenovitě, neboť Vaše identita není na serveru Novinky.cz zveřejněna), obracím se na Vás tímto otevřeným dopisem, abych jím vyjádřil své znepokojení a svůj nesouhlas s tím, jakým způsobem Vaše informační médium informuje, resp. dezinformuje naši veřejnost o tzv. prasečí chřipce, a abych Vás vyzval k zastavení této manipulace.

Novinky.cz se této záležitosti věnují velmi intenzivně a v době, kdy vrcholila mediální kampaň, na konci listopadu 2009, přinášely denně na toto téma i několik článků. Tyto články se nesly všechny v podobném duchu a je třeba říci, že v porovnání s jinými informačními servery, např. iDnes.cz, je Váš postoj a postup značně extrémní a nevyvážený. Ve Vašich článcích jste se zaměřovali na strašení čtenářů nebezpečím prasečí chřipky, a to i dávno poté, co se toto nebezpečí ukázalo jako naprosto přeceňované a uměle nafukované. Vytrvale jste dávali hlavní slovo hlavnímu hygienikovi M. Vítovi a jeho soustavným katastrofickým předpovědím, které se však nikdy nevyplnily. Naopak jste neúměrně málo informovali o tom, že existují vážné pochybnosti o zdravotní nezávadnosti vakcíny Pandemrix, a to i mezi odbornou veřejností, a vůbec jste neinformovali o tom, že existuje podezření, že celá pandemie je podvod nebo v lepším případě omyl WHO, na němž mají významný podíl farmaceutické koncerny. Uvedené podezření a pochybnosti například vedly polskou vládu k tomu, že očkování proti tzv. prasečí chřipce odmítla a Polsko žádné vakcíny nenakoupilo. Toto podezření z podvodu WHO také nedávno vyjádřil zdravotní výbor Rady Evropy v jednohlasně schválené výzvě k vyšetření celé záležitosti, předložené k projednání Parlamentnímu shromáždění Rady Evropy. O tom, že přijatá opatření proti pandemii nejsou v žádné relaci s velmi malou nebezpečností této nemoci, veřejně hovoří i rakouský ministr zdravotnictví. To vše jste zamlčeli.

Vaše články byly však manipulativní nejen svým obsahem, ale i některými použitými formálními prostředky. Například titulky nebo ilustrační obrázky měly mnohdy zcela očividně za úkol vyvolat polovědomý (titulky) nebo podvědomý (obrázky) strach čtenářů. Jako odstrašující příklad špatné, manipulativní žurnalistiky bych uvedl následující titulky: "Virus prasečí chřipky je mnohem zákeřnější, než se čekalo" (19. 12. 2009), "Virus prasečí chřipky mutuje, hygienici zděšeni" (28. 11. 2009), "Při současné pandemii chřipky může onemocnět milion Čechů" (22. 11. 2009), "Chřipka decimuje Ukrajinu, čtvrt milionu nakažených" (2. 11. 2009), "Prasečí chřipka zabíjí už i v Rusku" (27. 10. 2009). Za velmi průhledný prostředek strašení musím označit titulky ohánějící se čísly mrtvých nebo nakažených (aniž by se čtenář mohl dočíst, že na sezónní chřipku umírá za stejné časové období desetkrát více lidí než na prasečí), např.: "Prasečí chřipka zabila už 500 Evropanů" (14. 11. 2009), "Virus H1N1 zabil za 10 dnů v Evropě 300 lidí" (27. 11. 2009), "Česko má už 22 obětí prasečí chřipky" (3. 12. 2009), "Prasečí chřipce podlehlo již 34 Čechů" (9. 12. 2009), "USA na prasečí chřipku umřelo 10 000 lidí" (11. 12. 2009), "Počet obětí prasečí chřipky v Evropě se zdvojnásobuje každých 14 dní" (11. 12. 2009), "Prasečí chřipce podlehlo za poslední týden v Česku 10 lidí" (23. 12. 2009) atd. Z obrázků je třeba zmínit dva nejodpudivější, používané opakovaně: plačící a křičící vyděšené dítě, které má být právě naočkováno (např. článek Epidemie chřipky potrvá do konce května, 2. 1. 2010) a zakuklená žena s vrásčitýma rukama tisknoucí si na tvář kapesník či roušku - zjevná aluze na středověký mor (např. v článku Prasečí chřipce podlehlo dalších 11 Čechů, 6. 1. 2010).

V této absurdní linii pokračujete zcela neochvějně dál, bez ohledu na to, že prasečí chřipka se stále více ukazuje jako mediální bublina a že je čím dál patrnější její poměrně velmi nízká nebezpečnost a tím i nesmyslnost celého očkování, i bez ohledu na názory čtenářů, které se objevují v diskuzích za články. V nich již zcela jednoznačně převládá názor, že Vaše články jsou placenou reklamou farmaceutických koncernů, zbytečným strašením a šířením paniky. Pokračujete v tom, i když Vás čtenáři opakovaně vyzývají, abyste s touto kampaní přestali (připomínám jen, že do diskusí mohou přispívat jen registrovaní čtenáři a nejde tedy o anonymní příspěvky), a demonstrujete tím své pohrdání Vašimi čtenáři. Vyzývám Vás proto, abyste zastavili svou manipulativní kampaň, a to i v případě, že by to znamenalo vypovězení Vašich případných smluv se zadavateli těchto propagačních článků, a abyste informovali: objektivně, vyváženě, věcně a o skutečně závažných tématech. Uvědomte si prosím, že jako žurnalisté máte sloužit pravdě a nikoli zájmům jakýchkoli lobby a že nesete plnou morální odpovědnost za to, co publikujete a jak působíte na veřejné mínění.

S pozdravem Ing. Radomil Hradil
Beroun

V Berouně, 10. ledna 2010

Pravda vyjde najevo

9. ledna 2010 v 21:49 | Radomil Hradil
V minulém příspěvku jsem vyjádřil své přesvědčení, že lež není a nemůže být trvale udržitelná. V tom jsem zajedno s autory zajímavého dokumentu o lži přistání Američanů na Měsíci (anglicky s českými titulky): http://video.google.cz/videoplay?docid=-8455110982587487066&ei=KnhHS5zsM4P82gLlte3WBQ&q=funny+thing+on+the+way#

To údajné přistání je také jeden z mýtů, v kterých žijeme a které si pěstujeme. Držel se hodně dlouho, 40 let, ale jeho éra zvolna končí. Mýtus o záhadných chřipkách, ať ptačích či prasečích nebo jiných, snad také brzy vezme za své a ukáže se, jak to s nimi je a kdo a proč tyto viry produkuje ve svých laboratořích, vypouští je do světa, vyhlašuje pandemie, vyrábí a prodává prapodivné "vakcíny" a straší lidi. Nakonec se každý budeme ze svých činů i ze svých pravd či lží zodpovídat, to je jisté, na to se lze spolehnout jako na máloco.

Je lež trvale udržitelná?

6. ledna 2010 v 20:09 | Radomil Hradil
Na otázku položenou v titulku tohoto příspěvku existuje, jak věřím, jediná odpověď: Není a nemůže být!

Tak i lež s pandemií tzv. prasečí chřipky se začíná zvolna hroutit, ne-li u nás, tedy alespoň v zahraničí. Ke shlédnutí či k přečtení doporučuji:

Desetiminutová reportáž o prasečí chřipce z polské televize TVN (polsky, s anglickými titulky): http://www.youtube.com/watch?v=A5pZiovu_eA

Přepis rozhovoru německé veřejnoprávní rozhlasové stanice Deutschlandradio Kultur s Wolfgangem Becker-Brüserem, vydavatelem nezávislého odborného periodika Arznei-Telegramm, určeného pro lékaře a farmaceuty (v němčině): http://www.dradio.de/dkultur/sendungen/thema/1098767/

Až lež vypluje celá na povrch, nastane čas účtování. V Německu už se k tomu připravují podklady:
RNDr. Toni Gradl zveřejnil na svých internetových stránkách http://www.squalenopfer.de/ výzvu (NJ), aby se na něj obraceli lidé postižení zdravotními problémy v důsledku očkování vakcínou proti prasečí chřipce, aby mohla být podána společná žaloba na německý stát.

Jistě k tomu dojde i u nás, navzdory korupci, která prolézá výkonnou i zákonodárnou moc a soudnictví. Boží mlýny však melou neomylně...

Do nového roku s prasečí chřipkou...

4. ledna 2010 v 20:51 | Radomil Hradil
Vítejte v novém roce.

Novinky.cz zachovávají dosavadní propandemický kurz. 2. ledna zveřejnily článek Epidemie chřipky potrvá do konce května (autor Václav Pergl), ve kterém dostává opět hlavní slovo hlavní hygienik M. Vít. Ten nás ujišťuje, že teď po Vánocích bude mít virus opět příznivější podmínky pro šíření; "stačí jeden nakažený, a mohou se od něj nakazit desítky zdravých lidí," straší Vít. Pandemie podle něj potrvá "možná rok, možná i déle". Od autora článku se dále dozvídáme, že virus prasečí chřipky je zákeřný.
Podstatnou informaci najdeme na samém konci článku: začátkem ledna mají do ČR dorazit další vakcíny, a začne tedy očkování energetiků, plynařů, vodařů, policistů atd.
Velmi výmluvné je ilustrační foto zoufale křičící holčičky (nebo dlouhovlasého chlapečka) s děsem v očích, které se právě chystají píchnout injekci...


Server iDnes.cz se v dnešním článku autorů kk a luc nazvaném Vakcíny proti chřipce: je tu první výprodej staví k celé pandemii daleko střízlivěji než Novinky. V článku informuje o tom, že ochota Francouzů a Němců nechat se naočkovat byla menší, než se předpokládalo, a že obě země, ale stejně tak třeba Nizozemsko, se snaží přebytečné vakcíny prodat, kde se dá. V článku se také dočeteme, že chřipka byla méně smrtící, než se čekalo, ale že podle šéfky WHO Chanové je příliš brzy na to potvrdit, že pandemie skončila...

Polský server Polskaweb.eu přinesl 2. ledna článek nazvaný Prasečí chřipka - Itálie žádá zpět peníze. V článku se - s odvoláním na italskou tiskovou angeturu ANSA - píše, že italští politici pod vedením předsedy strany "Il Popollo dela Liberta", senátora Maurizia Gasparriho žádají parlamentní vyšetřování nákupu vakcín. Ilegální zisky výrobců vakcín, případně vědců zapojených do jejich propagace, mají být vráceny italskému lidu. Také ochota Italů nechat se naočkovat byla minimální a miliony dávek vakcíny zůstaly nepoužity. Na prasečí chřipku zemřelo 193 Italů, což je v porovnání se sezónní chřipkou a jinými nemocemi mizivý počet.
Gasparri řekl: "V celé záležitosti s prasečí chřipkou se dá stěží nevidět spekulativní manévr všehoschopných farmaceutických koncernů. Takové firmy jsou dostatečně potentní na to, aby mohly ovlivňovat média a informace, které občany přimějí k tomu, aby si v panice koupili i prostředky na růst vlasů. Tihle farmaceutičtí žraloci nesmí se svými ilegálními zisky uniknout."
Polskaweb uzavírá, že WHO a vědci z Německa, Holandska, Velké Británie, USA a Itálie, řada politiků, úřadů a státních institucí uskutečnily multimiliardový podvod v neprospěch více než 200 zemí světa.