Konec povinného očkování?

5. února 2010 v 10:08 | Radomil Hradil
Tento komentář redaktora ČRo Jakuba Šišky stojí za pozornost:


Konečně střízlivý hlas v našich médiích! A za zvláštní pozornost stojí pak závěr článku; že by konec povinného očkování v Čechách?

"Není možné, aby vláda, hlavní hygienik nebo ministerstvo zdravotnictví tyto informace neměli. Není možné, aby neznali přístup Lucemburska, Polska, Slovenska a dalších zemí, které křepčení kolem pandemie nepodlehly a postupují velice zdrženlivě. Přesto nám vyhrožují, že do nás budou píchat pochybné vakcíny, ať se nám to líbí nebo ne. Nakoupili jich totiž za 270 milionů korun a ve skladech jich stále mají celé tři čtvrtiny.
Přesto dobrá zprávy na závěr. Politici, zaštiťující se svobodou jednotlivce, se konečně rozhoupali. Zdravotnický výbor sněmovny hodlá předložit návrh zákona, který by bezdůvodné očkování lidí proti jejich vůli zamezil, nechal se slyšet předseda výboru lékař Boris Šťastný z ODS. Pokud by návrh prošel a vztahoval by na všechna očkování, padl by tím jeden z posledních reliktů totalitní moci. Na západě má sice farmaceutická lobby hodně dlouhé prsty, ale povinnost nechat do sebe nebo do svých dětí píchat vakcíny, jako je tomu u nás, je tam nemyslitelná."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama