Otevřená výzva BRS - povinné očkování vybraných občanů

3. února 2010 v 16:57 | Daniel Solis
Vážená Bezpečnostní rado státu
vzhledem k probíhající kontroverzi ohledně povinného očkování vybraných skupin občanů "důležitých pro chod státu" a v kontextu možnosti krátkodobého, dlouhodobého, nebo dokonce trvalého poškození zdraví příslušníků těchto skupin, v důsledku vedlejších a nežádoucích účinků z určitého úhlu pohledu sporného očkovacího séra,
vzhledem ke skutečnosti, že toto očkovací sérum obsahuje toxické látky, zejména rtuť, hliník a Freundovo adjuvans na bázi skvalenu, které může prokazatelně vyvolat autoimunitní onemocnění.
tímto vyzývám
Bezpečnostní radu státu, aby před aplikací povinného očkování podle principu předběžné opatrnosti zajistila zjištění přítomnosti přirozených obraných látek proti viru chřipky AH1N1, které vzniknou v organizmu při prodělání onemocnění. V případě přítomnosti přirozených obraných látek u příslušníků cílové skupiny totiž podle slov hlavního hygienika, která byla zveřejněna v tisku již nemusí být očkováno.
Odůvodnění:
Tímto opatřením nebudou očkováni ti, kteří již očkováni být nemusí, neboť již mají vlastní protilátky a nemoc třeba i latentně prodělali.
Tímto opatřením se ušetří vakcíny pro ty, kteří očkování skutečně potřebují - tedy ty, kteří nevykážou protilátky na virus AH1N1, například proto, že doposud nebyly virem infikováni a proto by očkováním před virulentním průběhem onemocnění chřipkou A/H1N1 eventuálně mohli být ochráněni.
Tímto opatřením se omezí počet občanů, kteří budou díky vakcinaci vystaveni rizikům vedlejších a nežádoucích účinků očkovacího séra. Vystavovat občany riziku neopodstatněně rozhodně není správné řešení současné komplexní situace, kterou se zabývá například Rada Evropy, Evropský parlament a orgány činné v trestním řízení.
Děkuji za pochopení.
V úctě,
Daniel Solis
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Arien Arien | 4. února 2010 v 9:09 | Reagovat

"Ministerstvo zdravotnictví včera oznámilo, že eviduje 2404 laboratorně potvrzených případů infekce virem Pandemic (H1N1). Zemřelo 95 lidí, za poslední týden žádný. Ve skutečnosti je ale nakažených více, protože se vyšetřují jen závažné případy. Ti, kdo onemocněli chřipkou, mají z 99 procent vir prasečí chřipky."

Údaj o tom,že ti, kdo onemocněli tzv. prasečí chřipkou, mají z 99 procent vir "PCH" jsem na stránkách ministerstva zdravotnictví nenašla...
Václav Pergl, Právo

2 Arien Arien | 4. února 2010 v 9:12 | Reagovat

...Václav Pergl, Právo - patří k textu s uvozovkami :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama