Rozhodnutí je na Vítovi

1. února 2010 v 16:48 | rh
Zpráva z dnešního jednání vlády:

Vláda Jana Fischera schválila na dnešní první únorové schůzi se změnou usnesení dodatek k vakcinační strategii pro očkování vakcínou proti chřipce způsobené virem Pandemic (H1N1) 2009 v České republice. Návrh vychází z pátečního mimořádného jednání Bezpečnostní rady státu a jeho výsledky dnes byly formálně schváleny.
Vláda rozhodla, aby situaci kolem vývoje tzv. prasečí chřipky sledoval hlavní hygienik ČR Michael Vít a kabinet o ní informovat. Rozhodnutí o povinném očkování vybraných osob bude na něm. Na vládě poté zůstane, aby případně vyhlásila krizový stav. "Vláda uložila hlavnímu hygienikovi, aby informoval vládu o sledování vývoje chřipky a o nutnosti přijmout další opatření," řekl na tiskové konferenci po skončení jednání kabinetu premiér Jan Fischer.

Jeden jediný člověk, hlavní hygienik M. Vít, má nyní v rukou rozhodnutí o tom, zda se 200.000 lidí bude nuceno podrobit povinnému očkování pochybnou vakcínou. Co vlastně víme o tomto člověku, který má nyní ve své moci takové množství vojáků, policistů, dokonce i vládních úředníků či prezidenta? Jak se dostal ke své funkci a jak obstál, když byl vystaven svodům či nátlaku lobbyistů?
Vláda pak stále ještě uvažuje o vyhlášení krizového stavu, i když žádná krize není, i když je pandemie jen prázdná bublina, chiméra! V krizovém stavu má vláda pravomoce, o jakých se nám ani nesnilo? Máme skutečně jistotu, že v současné vládě jsou lidé tak bezúhonní a mravně odolní, aby odolali pokušení takové moci a jejího zneužití? A je v pořádku legislativa, která něco takového vůbec umožňuje???
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ladislav Ladislav | 2. února 2010 v 10:32 | Reagovat

Novinky.cz, 2.2.2010:

"Hlavní hygienik Vít má prasečí chřipku

Hlavní hygienik ČR doktor Michael Vít dostal prasečí chřipku a léčí se doma."

Když jsem si ten titulek, přečetl, myslel jsem si, že je to vtip. Zde se nabízí otázka: Proč se pan Vít nenechal očkovat Pandermixem? Další otázky: Má skutečně prasečí chřipku nebo jen tu běžnou? Nechal si udělat testy na prasečí chřipku? Není to z jeho strany jen trik, jak přesvědčit občany, že pandemie prasečí chřipky je reálná?

2 Kamilek Kamilek | 2. února 2010 v 11:55 | Reagovat

Tipnul bych si,že to je jeho trik. Nelze nijak ověřit,jestli nemá třeba jen obyčejnou rýmu a využil situlace. Vypadá to,že zde už nejde jen o nějaké peníze,ale snahu naočkovat co nejvíc lidí za každou cenu. A když to nepůjde po dobrým,půjde to po zlým! Přikláním se víc a víc k variantě sionistického spiknutí za účelem depopulizace západního světa. Na třetí svět se použijí tektonické zbraně typu HAARP (president H.Chávez včera). Všechny Pharma korporace patří několika lidem na vrcholu pyramidy,stejně jako fin. systém,který pravděpodobně již letos přivedou k plánovanému rozvratu. K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama