B. Gates: Vakcíny mají snížit populaci

4. března 2010 v 12:18 | rh
Má očkování (nejen proti prasečí chřipce) ve skutečnosti snížit světovou populaci, tedy jinými slovy způsobit smrt lidí nebo alespoň poruchy plodnosti, tak aby se v dohledné době zlomila populační křivka lidstva a začalo nás prudce ubývat? Ovšem ubývat selektivně, podle výběru provedeného těmi bohatými? Tento článek A. B. Batoše tomu, zdá se, nasvědčuje.
Bill Gates se podle něj nechal slyšet, že použitím nových vakcín, zdravotní péče a reprodukčnímu zdravotnictví by se mohlo podařit snížit světovou populaci o nějakých deset nebo patnáct procent.
Zcela jinak se v tomto světle jeví "dobročinnost" manželů Gatesových, když chtějí v příštích letech věnovat 10 miliard dolarů na vývoj nových očkovacích látek...
S podobnými, ještě radikálnějšími názory v minulosti vystupoval i hlavní Obamův poradce pro vědu John Holdren, který viděl řešení různých problémů např. v nucené sterilizaci žen po 2. nebo 3. dítěti, v implantaci sterilizační kapsle dívkám v pubertě, přičemž její dočasné odstranění za účelem početí dítěte by bylo možné jen na základě zvláštního úředního povolení, a v jiných podobných zvěrstvech. Více o tom na tomto blogu:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ku Ku | 29. března 2010 v 16:00 | Reagovat

Dobře, že píšete blog.

2 p p | Web | 25. června 2010 v 1:16 | Reagovat

pche, deset, patnáct procent, to je zanedbatelný, protože jestli se nepřestaneme dál množit, bude dál fungovat Lotka-Volterrův model, a až se dosáhne populačního vrcholu, potom lidi začnou NEZASTAVITELNĚ UMÍRAT hladem, a to už se nedá zastavit, VYMŘE VĚTŠINA lidí...
zatím jsme ještě na rostoucí části, to ještě omezit jde

3 Já | 20. listopadu 2010 v 17:58 | Reagovat

Toto je výplod vymytého mozku a chytrého chytráka který nerozumí zákonům vesmíru kde panuje řád, kdo podle vás řídí vesmír a kde to funguje tisíciletí bez katastrof, jen chytrej člověk  dělá ze sebe vševědoucího a on to všechno srovná do latě,tak velký stokrát nic toho je schopen,tito chytráci nerozumí sami sobě natož vesmírným zákonům a navíc chtějí regulovat populaci na zemi to nikomu nepřísluší zasahovat do života jedince a za něho rozhodovat ty tady budeš a ty tady nebudeš, planeta země se nikdy nepřelidní a co se děje je úplně normální i to že na to mají všichni lidé přijít že jsme tady jen na návštěvě a že se sem stále vracíme aby jsme se tady duchovně vyvíjeli ve hmotě z masa a kostí,zatím většina lidí tohle vůbec nechápe a tomu nerozumí až pochopí -vyspějí už  nepotřebují tyto zkušenosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama