Sopečný popel - další podivná "pandemie"

19. dubna 2010 v 8:09 | Radomil Hradil
Rok 2009 se nesl ve znamení vymyšlené a intenzivně propagované pandemie prasečí chřipky a následné očkovací vlny - která byla ovšem pravou příčinou pandemie: protože chtěl někdo obyvatelstvu vpravit jakousi "vakcínu", ať už za jakýmkoli účelem, byla zinscenována celá "pandemie".
Podivná hra se světovým obyvatelstvem však pokračuje novou kapitolou, na úplně novém poli. Kvůli vymyšlenému mraku popela, který nikdo nikdy neviděl jinak než na počítačových simulacích, byl zastaven téměř veškerý letecký provoz nad Evropou v běžné letové hladině. Za jakým účelem bylo třeba vyprázdnit na řadu dnů náš vzdušný prostor? To je otázka, na kterou zatím neznáme jednoznačnou odpověď.
Podivné je, že některé letecké společnosti v Německu a Holandsku provedly zkušební lety bez cestujících a letadla neměla žádné potíže. Ještě podivnější je, že v Německu právě probíhá velké letecké cvičení NATO (Brilliant Ardent, 12.-22. dubna), kterého se účastní bojové letouny Německa, Francie, Itálie, Polska, ČR a Turecka. V jejich případě se zřejmě tajemného "popela" nikdo neobává. Ani meteorologové zatím nemohli předložit žádné výsledky zkoumání popela, žádné meteorologické balony, radary ani jiné přístroje ho nezaznamenaly. Žádný popel totiž nejspíš není, alespoň nad kontinentální Evropou ne. Všechny údaje vycházejí jen z převzatých dat, která jsou vložena do počítačových modelů a na jejichž základě se celá situace "simuluje". Skutečná pozorování a měření veškerá žádná.
Příznačné je, že zatímco v západní Evropě se už i meinstreamová média začínají ptát, k čemu celý ten humbuk s popelem, který nikdy nikdo neviděl a nenašel, u nás jedou všechna opět silně prorežimní zpravodajství, ve kterém se prostě o hlásaných "pravdách" nepochybuje, nýbrž tyto "pravdy" se jednoduše šíří dle zadání.
Ukazuje se, že budeme muset být mnohem více ve střehu, než jsme byli doposud zvyklí.

Bližší informace o možném pozadí a skutečných důvodech zákazu letů nad Evropou (v NJ): http://globalfire.tv/nj/10de/politik/vulkanasche_luege.htm
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ateistka ateistka | E-mail | 19. dubna 2010 v 17:19 | Reagovat

to je fakt, od zaciatku hladam na webe snimky, na ktorych by bolo zobrazene, ako sa v danom momente ten popol siri (no jo, tuzba po senzacii :)). nasla som len dva obrazky - ale to bolo len predpokladane rozsirenie, simulacia. nikde ziadne realne fotografie. a to som si myslela, ze toho bude plny web... udivuje ma, ze nikde nic. len co sa niekde stane nejaka katastrofa, web je hned plny amaterskych fotografii, videi a pod. chapem, tento mrak by bolo asi trochu tazsie zachytit, ale aspon na strankach hydrometeorologickeho ustavu by sa mohlo nieco objavit... ak niekto na nieco narazite, hodte odkaz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama