Záškodníci blogeři...

15. dubna 2010 v 14:25 | Radomil Hradil
Děkuji čtenáři Ladislavovi za důležitou zprávu v komentáři k minulému článku. WHO už před časem slíbila, že podrobí vlastní postup při vyhlášení pandemie kritickému zkoumání. Je ovšem nasnadě, že kapři si vlastní rybník nevypustí - a tak i tentokrát se toto kritické zkoumání zřejmě zaměřilo na příčiny, proč prasečí kampaň odstartovaná WHO víceméně selhala. Vinen je internet! A drzí blogeři, kteří si dovolili zpochybňovat nezávadnost vakcíny, nebezpečnost prasečí chřipky a existenci pandemie. Alespoň pan Fukuda z WHO to takto nějak vidí.
Mohli bychom si tedy gratulovat: Dokázali jsme to, zkřížili jsme plány farmaceutických gigantů! Jenže... Předpokládám, že v hlavách šéfů farmaceutických koncernů už se líhne plán na další chřipku a jejich laboratoře už možná pracují na "vyšlechtění" dalšího viru. Strategii však bude nutné poněkud změnit, z nedostatků je třeba se poučit. Především bude nutné upravit legislativně možnosti internetu: není přece možné, aby si každý pouštěl do éteru, co se mu zamane. Kam bychom my, byznysmeni, přišli - říkají si v koncernech. Přece nevrážíme miliardy do lobbingu a necpeme je politickým stranám a jejich figurkám jen tak zbůhdarma?!
A tak můžeme předpokládat, že při příští chřipkové kampani už to s blogy, jako je tento, nebude tak snadné. Doufejme jen, že zdravá soudnost obyvatelstva byla prasečí chřipkou 2009 dostatečně vyškolena.
A velký dík těm, kdo se nebáli a řádně se do toho obuli: paní Bürgermeisterové, paní Kopaczové, paní Sacherové a panu Wodargovi, abych jmenoval alespoň ty nejdůležitější.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arien Arien | 18. dubna 2010 v 7:24 | Reagovat

Tak je zase tady chřipkový nebezpečný a velmi nakažlivý virus...
http://domaci.eurozpravy.cz/zdravotnictvi/7812-v-ceske-republice-radi-strevni-chripka/
Zajímalo by mě, "kdo" vyslal virus, který nyní tak zákeřně řádí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama