Způsobuje vakcína chorobnou spavost?

28. srpna 2010 v 18:53 | Radomil Hradil
Novinky.cz dnes přinesly článek nazvaný "Část lidí očkovaná vakcínou proti prasečí chřipce trpí záchvaty spánku" (autor neuveden).
V článku se mj. praví:
"Agentura Evropské unie pro ochranu lidského zdraví bude zjišťovat, zda očkovací vakcína Pandemrix používaná proti takzvané prasečí chřipce nemá souvislost se způsobováním narkolepsie. Tato porucha se projevuje chorobnou spavostí a záchvaty krátkého spánku. Vedlejší účinky vakcíny, jež se používala i v Česku, proto budou muset být podle londýnského sídla této agentury důkladně prozkoumány.
Evropská lékařská agentura EMA (European Medicines Agency) v prohlášení uvedla, že například ve Finsku a Švédsku se objevilo několik případů narkolepsie u lidí, kteří byli očkováni přípravkem Pandemrix britské firmy GSK (GlaxoSmithKline). Ve Francii se hovoří o šesti podobných případech, u tří dětí a tří dospělých."
Zajímavé je podívat se na diskusi pod článkem - několik čtenářů zde odkazuje na různé blogy apod. hovořící otevřeně o Novém světovém pořádku (NWO) a o věcech, o kterých se jinak v masmédiích nedočtete. Je to cesta, jak tyto informace dostat do meinstreamových sdělovacích prostředků, ovládaných jinak různými magnáty podílejícími se na snahách o NWO.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama