Nevědeckost očkování

9. září 2010 v 20:51 | rh
Na stránkách Osudu.cz si můžete přečíst článek o tom, jak nevědecké je vlastně očkování, zejména očkování proti "prasečí chřipce" - účinnost vakcín není podložená žádnými studiemi; celá vakcinace je podložená jen zájmy farmakoncernů, na ně napojených politiků, hygieniků a vakcinologů a velkým strachem lidí...

V článku se například dočtete:

Před rokem jsem nabídl odměnu 10,000 dolarů komukoliv, kdo najde vědecký důkaz, že vakcíny proti H1N1 jsou bezpečné a účinné. Nikdo se nikdy o odměnu nepřihlásil, protože žádné takové důkazy neexistují. (...)

Nikdy neproběhla žádná nezávislá, náhodná, dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie, která by dokázala jak bezpečnost, tak účinnost vakcíny proti prasečí chřipce H1N1, která byla vloni tvrdě protlačována (a je v podstatě v letošním koktejlu injekce proti chřipce). Žádná takový studie nikdy provedena nebyla. V důsledku toho neexistuje žádný přísně vědecký základ, na jehož základě by bylo možné takové vakcíny prodávat, to v první řadě.
V rámci pokusu to omluvit vakcínoví čachráři tvrdí, že by bylo "neetické" provádět placebem kontrolovanou studii takových vakcín, protože fungují tak dobře, že odmítnout placebo skupině vlastní vakcínu by ji poškodilo. Všichni mají z vakcíny proti chřipce prospěch, takže pouhý fakt, že by se provedl vědecky řízený test, by byl neetický. (...)

Zapomeňte na medicínu založenou na důkazech. Zapomeňte na jakoukoliv racionální analýzu nákladů a přínosů. Zapomeňte na výpočty poměru rizika k prospěšnosti, které by měly být součástí jakéhokoliv racionálního rozhodnutí ohledně vakcín. Ne, očkovací průmysl (a jeho propagátoři) již ví, že vakcíny jsou pro vás univerzálně dobré, proto se žádní takové vědecké vyhodnocení ani nevyžaduje! (...)

Žasnu nad celým tím vysvětlením, jak by bylo "neetické" testovat, jestli vakcíny s H1N1 skutečně fungují. Toto uhýbání mne zaráží jako obzvláště podivné, protože přichází s následujícím výrokem. Když se dovolávají této výmluvy, říkají v podstatě toto:
1) Je "neetické" provádět placebem kontrolované studie u vakcín proti sezónní chřipce, aby se zjistilo, jestli skutečně fungují.
2) Ale zároveň je zcela etické dávat tyto injekce stovkám milionů lidí, i když chybí jakékoliv skutečné důkazy, že jsou bezpečné nebo účinné.
Jinými slovy, je neetické provádět jakoukoliv skutečnou vědu, ale je zcela etické vstřikovat do lidí látku, která může být naprosto pro kočku (či dokonce škodlivá). To je prostě pokřivená logika a neetičnost, která je pro náš dnešní očkovací průmysl typická.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 am2 am2 | 9. září 2010 v 22:04 | Reagovat

Jane je snad volná...
http://birdflu666.wordpress.com/2010/09/07/judges-stops-court-guardianship-i-am-free/

2 am2 am2 | Web | 23. září 2010 v 18:41 | Reagovat

http://www.osud.cz/smrtici-vakciny-potraty-v-dusledku-vakciny-h1n1-jiz-dosahly-3587-pripadu

3 am2 am2 | Web | 28. října 2010 v 16:32 | Reagovat

Pokračování případu "prasečí chřipka" najdete na webu:
http://www.slobodavockovani.sk

4 Ladislav Ladislav | 30. října 2010 v 18:03 | Reagovat

Blisty.cz:

Svět zřejmě nezvládne epidemii nové superbakterie, odolné téměř všem antibiotikům

Je to bakterie, která postihuje pacienty, léčené v nemocnicích na indickém subkontinentu. Je odolná vůči téměř všem antibiotikům. I když zpočátku byla identifikována jen u pacientů, léčených v nemocnici, reportéři z Channel Four News zjistil, že je zřejmě v Indii už široce rozšířena na veřejnosti.

V Británii se zatím vyskytlo 64 případů této superbakterie a 5 lidí na ni zemřelo. Od doby, kdy byla superbakterie poprvé identifikována r. 2007, už pronikla do 16 zemí světa, včetně České republiky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama