Komentáře

1 nobody nobody | 19. června 2012 v 23:20 | Reagovat

Kdesi v Mexiku vypukla "epidemie" prasečí chřipky, zemřelo tam okolo 30 lidí, a ředitelka WHO a její poradci, někteří ekonomicky provázaní s farmaceutickými firmami, okamžitě vyhlásili nejvyšší (6. ze 6) stupeň pandemického ohrožení
(a jen krátkou dobu před tím byly upraveny předpisy WHO, že je možné vyhlásit 6. stupeň i při malém počtu úmrtí).
6. stupeň umožňuje WHO nařídit téměř celosvětové POVINNÉ očkování obyvatelstva.
Tedy na základě pár tisíc nakažených a pouhých 30 zemřelých lidí vyhlásilo WHO nejvyšší stupeň pandemického ohrožení a v podstatě doporučilo nechat povinně "celý svět" naočkovat podezřelou vakcínou.

Nechat naočkovat celý svět na základě 30 mrtvých je docela podezřelé, nemyslíte?

Ještě podezřelejší byla ta vakcína. Byla vyvinuta cca rok před vypuknutím "pandemie", ačkoli prasečí chřipka tu několik desetiletí neřádila. Nebyla dostatečně otestovaná. Ačkoli se výrobce nebo vláda dušovali, že je vakcína bezpečná, výrobce si vymohl u vlád podmínku, že se vzdává odpovědnosti, pokud by vakcína působila poškození zdraví nebo úmrtí. To je na "bezpečnou" a "oveřenou" vakcínu podivné...

Poté, co vyšlo najevo, že členové německé vlády budou očkovaní speciální odlišnou vakcínou neobsahující tolik toxických přísad, se podezření okolo vakcíny ještě prohloubilo.

Lidé znalí předchozích "záminek" vlád
(11. září - následné výrazné potlačení svobod a povolení šmírování pod záminkou ochrany před terorismem,
útok na Irák, ačkoli bylo později jasně prokázáno, že světoví vůdci věděli, že v Iráku žádné zbraně hromadného ničení nejsou a že je to jen záminka)
Lidi znalí minulých "záminek" a znalí toho, že mnohé světovládné kruhy usilují o depopulaci lidstva na 5-30% současného stavu, třeba pomocí vakcín,
tyto lidi hned udeřila do očí zmínka, že kvůli úmrtí 30 letech se má najednou povinně očkovat celý svět podezřelou vakcínou, a začali hledat a publikovat souvislosti.

Souvislosti vytvořili důvodné podezření, že celá snaha o očkování všech lidí je snaha redukovat počet obyvatel planety skrze vakcínou, která se bude tvářit jako ochranná vakcína, ale ve skutečnosti to bude biologická zbraň. Ať už s cíleným virem, nebo jen tím, že skrze obsažené toxické látky bude snižovat plodnost žen i mužů, snižovat funkci imunitního systému, což znamená vytvoření a podlehnutí chronickým nemocím v dřívějším (nedůchodovém) věku.
V nastalém chaosu jen tak nikdo nezjistí a nebude zjišťovat, jestli dotyčný zemřel na nemoc nebo na látku ve vakcíně,
popř. jestli se dotyčný nakazil od jiných lidí nebo skrze vakcínu.

Populace by byla redukována, nikdo by na nic hned nepřišel, lidé stojící za akcí by nebyly obviněni.

Plány na výrazné snížení obyvatel Země se navrhuje již několik desetiletí mnoho lidí z vládních organizací USA či z různých světovládných organizací (Bill Gates, Bilderberg, Římský klub, aj.).

Izraelský mikrobiolog Joseph Moshe v rozhlasovém pořadu Dr. True Ott´s Show uvedl, že na Ukrajině se chystá použití biologické zbraně ve spojení s kontaminovanou vakcínou, a že důkazy předá vládě. Druhý den byl Mosche zajat policií a dodnes o něm nejsou k dohledání žádné informace.

Rakouské pobočce farmaceutické firmy přes všechna extrémní zabezpečení "omylem" uniklo do různých míst v Evropě okolo 20 zásilek s vakcínami s obsahem živého viru prasečí/ptačí(?) chřipky. Přišlo se na to náhodou, a kdyby se na to tehdy nepřišlo, vypukla by v Evropě pandemie.

Rakušanka J.Burgermaister podala žalobu na ředitelku WHO za snahu o genocidu obyvatelstva skrze plošné použití toxické "ochranné" vakcíny proti prasečí chřipce.

Mainstreamová masmédia však o výše popsaných informacích zezačátku vůbec neinformovala, popř. jen velmi letmo jako nedůležité zprávy. Masmédia tupě přebírala informace z agentur, šířila strach, že bude extrémní pandemie, že zemřou miliony lidí, a že je nutno poslechnout doporučení ministerstva zdravotnictví a nechat všechny lidi naočkovat. A většina lidí včetně většiny v lékařské obci s tím projevovala souhlas.

Výše popsané informace byly hned zezačátku dostupné na alternativních serverech, ale nebylo nic platné, že ty informace byly jen na alternativních informačních webech. Co je to proti mainstreamovému molochu.

"Aktivisté" začali nakonec bombardovat emaily lidi ve vládě a zdravotnictví o pozadí "pandemie". Odezva byla malá, až na vyjímky byla informace většinou "smetená ze stolu" jako bláznivý výmysl, kterým není třeba se zabývat.

Obrat nastal až poté, co lidé začali tyto informace o pozadí pandemie vkládat do diskusí pod články o pandemii do příspěvků mainstreamových internetových deníků. Zezačátku byly takové příspěvky i mazány, ale postupně toho bylo více, že už nešly mazat bez povšimnutí ostatních.
Tak se k těmto informacím snadno dostalo hodně lidí, včetně lidí z oboru medicíny, kteří se rozhořčili a začali sami burcovat média a vládu.
Hlasy tolika lidí a předně lidí z oboru medicíny již nemohla masmédia ani vláda ignorovat, a začala na téma pandemie skutečná diskuse.
Argumenty proti plošné vakcinaci byly jasné a i očividné (na obyčejnou chřipku se umíralo 10x více než na prasečí chřipku).

Z tohoto a podobných případů plyne poučení, že pokud se chce dosáhnout změny u celé společnosti, tak nestačí publikovat v alternativních informačních webech, ale je třeba publikovat v diskusích pod články mainstreamových deníků nebo na blozích mainstreamových deníků, aby alternativní informace nebyly doménou jen hrstky lidí, ale aby je měla k dispozici většina lidí.

A vzhledem k tomu, že v USA byla nyní schválena CISPA http://www.google.cz/search?q=cispa , tak toho času mnoho není (než bude něco podobného v EU), a pokud se neuděje změna nyní, tak za pár let už nemusí být možnost změny vůbec.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.