Březen 2011

Virapen o očkování: Je to podvod

18. března 2011 v 21:18 | rh
Děkuji vám, přátelé, kteří do komentářů k článkům dáváte odkazy na další zprávy k tématu.

John Virapen byl v Praze a vyšla mu tady knížka Nežádoucí účinek: smrt - v Městské knihovně v Praze je na ni neuvěřitelných 13 rezervací... Jeho návštěva byla, řekl bych, velmi úspěšná a podařilo se mu proniknout do médií - chválabohu, že k tomu došlo. A Prymula ať si soptí, že se mu hroutí jeho vzdušné očkovací zámky...

Na idnes.cz vyšel předevčírem článek Očkování je velký podvod, říká bývalý farmaceutický magnát; z článku cituji k hlavnímu tématu tohoto blogu, tedy prasečí chřipce:
Například tvrdil, že virus prasečí chřipky, která loni děsila svět a vyžádala si tisíce obětí, vysadily farmaceutické firmy, aby mohly vydělávat na prodeji vakcín.
"V lednu 2009 jsem byl na jedné akci v Belgii svědkem toho, jak tajemník ministerstva zdravotnictví začal vyjednávat s farmaceutickou společností GlaxoSmithKline o cenách vakcín, přitom epidemie propukla až v květnu. Když jsem se později ptal, jak je to možné, řekl mi, že pandemii očekávali. To by jim nespolklo ani malé dítě, prostě virus v Mexiku uměle vysadili, aby zvýšili své zisky," přesvědčoval Virapen.